“Niespodzianka”
Restauracja Jedwabna — recenzja

Restauracja Jedwabna
Zamów online
Nr 242 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tu przez przypadek
Jakie dobre jedzenie !!!
Szczerze polecam
Następnym razem jak będę przejazdem w Łodzi na pewno obiad zjem właśnie tu

Dziękujemy, piotrn1910

Zrecenzowano 1 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje przepyszne domowe jedzenie, porcje są spore, a restauracja sama w sobie bardzo przyjemnie urządzona. Serdecznie polecam, szczególnie roladki ze szpinakiem ❤️

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, jukmak
Zrecenzowano 25 października 2017

Lokalizacja restauracji jest mało ciekawa, ale w środku ładnie urządzone. Przyjemny nastrój. Ja zamówiłem dewolaja z frytkami i surówką z białej kapusty, natomiast żona pierś z kurczaka z pieczarkami i serem, frytkami oraz marchewką. Bardziej zadowolona była żona, która dobrze trafiła. Dewolaj był przesuszony, w środku nie było masła. Frytki średnie, zaś surówki bardzo dobre. Warto podkreślić świetny kompot. Ceny przystępne.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, MatiW90
Zrecenzowano 24 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja niepozorna.Trudna do znalezienia ale warta zachodu.W ciągu tygodnia głównie lunch bar a w weekendy lokal do wynajęcia na przeróżne imprezy.My robiliśmy roczek i jesteśmy bardzo zadowoleni.Po pierwsze mieliśmy do wyboru 3piekne sale w różnej aranżacji.Po drugie właścicielem lokalu jest przesympatyczna i pełna pomysłów Pani Amelia która przemieniła stół w słoneczną łąkę pełną kwiatów i biedronek.Po trzecie serwowane dania były przepyszne.Szczegolnie polecam tatara z łososia i kaczkę w czekoladzie.Po czwarte mimo że w lokalu były 2imprezy jednocześnie nie było nic słychać ani nie wpadało się na obcych ludzi.Podsumowujac jeszcze nie raz skorzystamy z usług tej restauracji.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Hubertowna
Zrecenzowano 4 października 2016

W tygodniu restauracja pełni rolę Lunch Baru i Pizzerii gdzie podaja przepyszne polskie jedzonko i pizze zarówno Polską jak i Włoską. Ceny niskie co do olbrzymich porcji. W weekendy można zorganizować sobie przyjęcie okolicznościowe gdzie króluje kuchnia międzynarodowa. Można zamówić dania zaczynając na kurczaku poprzez kaczkę i Poliki wołowe kończąc na dziczyznie o owocach morza.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Ewelina K

Restauracja Jedwabna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Jedwabna? Podziel się wrażeniami!