Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dno łóżka składa się nie z listewek a z deski to w połączeniu z marnej jakości materacem powoduje, że mamy w tym hotelu do czynienia z bardzo niskim komfortem spania. Byliśmy w tym hotelu trzy dni i ani razu nie był pokój posprzątany. Nie polecam tego hotelu.

Dziękujemy, Globtrotter3
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymala_M, Dyrektor generalny, B&B Hotel Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Dziękujemy za poświęcenie czasu i napisanie opinii na temat Pana pobytu w naszym hotelu.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności. Pana uwagi odnośnie serwisu sprzątającego zostały przekazane do odpowiedniego managera celem wprowadzenia wewnętrznych procedur,które pozwolą wyeliminować takie sytuacje w przyszłości.
Naszym priorytetem jest zadowolenie gości oraz indywidualne podejście, dlatego też z przyjemnością poznalibyśmy więcej szczegółów dotyczących Pana pobytu,aby móc spełnić Pana oczekiwania.
Serdecznie zapraszam do kontaktu z hotelem.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel w świetnej lokalizacji.Hotel nowy albo bardzo dibrze utrzymany. Czysty pokój, dosyć duża łazienka, winda, parking, możliwość śniadania, mały sklepik, recepcja z miłą obsługą. Cisza i spokój. Bardzo blisko do ul.Piotrkowskiej. Polecam.

Dziękujemy, MISTRZYODA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymala_M, Dyrektor generalny, B&B Hotel Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Drogi Gościu,
Bardzo dziękuję za czas poświęcony na podzielenie się opinią dotyczącą pobytu w naszym Hotelu.
Zapewnienie maksymalnego komfortu Gościom jest naszym celem priorytetowym.
Zapraszam przy okazji kolejnych wizyt w Łodzi

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy hotel 2* powinien tak wyglądać i się prezentować. Mega lokalizacja dla chcących być w sercu miasto, od razu przy Piotrkowskiej, pokoje nie duże ale sympatyczne bardzo, czyste, fikuśne z dużym prysznicem w czystej łazience. Bardzo wygodne łóżko, duże dbl. Miła obsługa, szybki check-in, śniadanie dobre choć jajecznica do poprawy ale to mały szczegół i nie umniejsza wartości hotelu. Serdecznie polecam i do zobaczenia!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, banach222001
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymala_M, Dyrektor generalny, B&B Hotel Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
bardzo dziękuję za recencję dotycząca Pańskiego pobytu. Jest mi niemiernie miło, iż spełniliśmy Pana oczekiwania w zakresie standardu pokoju, obsługi i serwowanych przez nas śniadań.
Zapraszam po raz kolejny.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

pobyt na jeden dzień do przeżycia, większość pokoi z podwójnym łóżkiem.Jadalnia mało przytulna, parking ciasny nie dopilnowany: samochody przed szlabanem, trudno wjechać i wjechać. Drogi, nie wliczony w cenę hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: trzeba zaznaczyć rodzaj łóżka- dostałyśmy we dwie jedno łóżko, Pan w recepcji zamienił nam pokój na dwa łózka pojedyncze ale dla palących.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, krakuska57
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymala_M, Dyrektor generalny, B&B Hotel Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Szanowna Pani,
bardzo dziękuję za czas poświęcony na podzielenie się opinią dotyczącą pobytu w naszym hotelu.
Wszystkie uwagi przekazywane przez naszych Gości są przez nas dokładnie analizowane.
Parking hotelowy ma ograniczoną liczbę miejsc, niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby maksymalna liczba Gości mogła z niego skorzystać.
Zapraszamy przy okazji kolejnych wizyt w Łodzi

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel za niewielką cenę oferuje bardzo dobrą jakość usług. Pokój czysty z wygodnym łóżkiem, śniadania wystarczające - bez rewelacji. Personel bardzo pomocny i miły. Rewelacyjne położenie - rzut beretem od Piotrkowskiej. W porównaniu z B&B w Krakowie w miarę duży parking. Polecam

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Michas1951
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymala_M, Dyrektor generalny, B&B Hotel Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za ciepłe słowa. Recenzje takie jak ta, dodają nam skrzydeł.
Zapraszamy przy okazji kolejnego pobytu w Łodzi.