“Rewelacja!”
DOKI Gastrobar — recenzja

DOKI Gastrobar
Nr 55 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Opis: Współczesna kuchnia Europejska, sezonowana wołowina, owoce morza, wino, rum bar, szeroki wybór drinków - wszystko to w morskich kontenerach. Świetny desigh, wyśmienita kuchnia.
Zrecenzowano 9 września 2019

Jedna z najlepszych restauracji w Łodzi. Bardzo oryginalne i ciekawe menu. Steki najwyższej jakosci - znam się i tu absolutnie polecam. Oryginalne wnetrze w kontenerqch morskich. Tarasy widokowe robia genialne wrażenie z widokiem z drugiego piętra na okolice. Obsluga uśmiechnięta i zaangażowaalna. Widać, że wiedzą co robią. Naprawdę warto przyjść i spróbować. Gratulacje :)

Dziękujemy, Ms_szalek

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce w rewelacyjnej lokalizacji. Pyszne i ciekawe menu. Obsługa jedna z lepszych z jaką się spotkałam. Serdecznie polecam

Dziękujemy, Patrycja S
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Hamburgery wyborne.
Tatar z łososia to po prostu hit - nic więcej nie napiszę, bo to trzeba spróbować!
Zupa rybna też wymiata.

Zero przypadku...
Będę wracał nadal i polecał. Specjalnie jadę 60 km do Was, tylko by zjeść u Was
Tak Trzymajcie
Pozdrawiam,
Piotr z Bełchatowa i Trójmiasta.

1  Dziękujemy, Turysci555
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne nietuzinkowe miejsce. Kuchnia
ciekawa i całkiem smaczna, szczególnie polecam sałatkę z wołowiną i Mule, na burgery wybrałbym inną restauracje. Generalnie dobra czwórka

Dziękujemy, Marcin_P37

DOKI Gastrobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w DOKI Gastrobar? Podziel się wrażeniami!