“Średnie obiady domowe”
Pod Jablonką — recenzja

Pod Jablonką
Zamów online
Nr 277 wśród 561 Restauracje (Łódź)

Jest to miejsce oferujące obiady domowe (średniej klasy). Wystrój i obsługa zdecydowanie na minus. Jedyną zaletą tego miejsca jest prawdopodobnie cena, poza tym brak.

Dziękujemy, FilipKub1

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Rewelacyjna pomidorowa na którą na pewno wrócę. Kurczak sam odchodził od kości. Nie wiem jak oni to zrobili ale PYCHA. miękkie i soczyste mięso i chrupka skórka. Rewelacja

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po 1 obsługa fatalna. Jak komuś nie chce się pracować i robi wszystko z łaski to nigdy nie będzie dobrze.
Po 2 jedzenie średnie. Jest wiele innych lokali w Łodzi które podają o wiele lepsze potrawy.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 13 marca 2019

Zamówiliśmy kilka dań. Schab z karczku MG według mnie był super. Ale już MIX z grila nieco rozczarował. Może gdybyśmy byli na miejscu byłoby lepiej. Ogólnie moim zdaniem w sumie super restauracja, warta zobaczenia i spróbowania za nie za duże pieniążki, ale przepraszam dzisiaj bez rewelacji dla wszystkich. Ogólnie jednak polecam i zapewne jeszcze coś zamówię.

Paweł Jan

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, pjszalan
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Obsługa nadal jest bardzo miła. Niestety smak się pogorszył. Kotlet de volaille mocno zbity, panierka odchodzi, minimalna ilość masła. Stek- bardzo słaba jakość mięsa, twardy. Rumsztyk- zdecydowanie za mało doprawiony. Schab karkowy- mega ilość panierki. Jabłonka była dla mnie miejscem gdzie mogę smacznie, szybko i tanio zjeść. Teraz jedzenie jest mało doprawione i mało słone. Myślę, że już nie wrócę. Szkoda.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, exaff

Pod Jablonką — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pod Jablonką? Podziel się wrażeniami!