“Dla mnie masakra”
Lodzka Fabryka Lodow — recenzja

Lodzka Fabryka Lodow
Nr 138 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Byłam przekonana ze w tym miejscu są świetne lody ale to tylko jakieś głupie wrażenie. Wzięlismy z chłopakiem łacznie 4 gałki naprawdę większość była kiepska smak śmietany był tak sztuczny ze wyrzuciliśmy do kosza jedyny zjadliwy to cytrynka która dla nas była okej ale znowu dla większości mysle ze byłaby zbyt kwaśna więcej nie wrócimy..

Dziękujemy, paulatoja

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Najsmaczniejsze lody jakie jadłem.Duży wybór smaków i sorbetów owocowych. Uprzejma obsługa,oraz witryna bezpośrednio przy ulicy ułatwiają odbiór zamówień.Polecam.

Dziękujemy, kastor1102
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór. Czuć ze lody są robione na miejscu. Bardzo dobre sorbety. Wyrazisty smak. Na pewno jeszcze wpadnę

Dziękujemy, WikusiaTusia
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pogoda nie zachęcała ale miałem ochotę na lody i natknąłem sie na to miejsce. To jeszcze nie sezon ale wybor byl satysfakcjonujacy i smak rowniez. Nastepnym razem na pewno tu znow zajrzę gdy będę potrzebował ochlody.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, DarkMike77
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody w wielu smakach. Chyba nigdy jeszcze nie miałam takiego wyboru. Porcje solidne i w bardzo dobrej cenie. Lody można zjeść w waflu (duży wybór wafli) lub w kubeczku.
Plus za bardzo miłą, profesjonalną obsługę, Uśmiechnięte Panie są bardzo szybkie, co sprawia, że kolejka nawet w upał nie jest tak ogromna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, misusk

Lodzka Fabryka Lodow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lodzka Fabryka Lodow? Podziel się wrażeniami!