“Pyszna szama”
Pina — recenzja

Pina
Zamów online
Nr 133 wśród 562 Restauracje (Łódź)

Bardzo fajne miejsce na obiad. Szerokie menu, burgery naprawdę pyszne! Tak samo stek i desery! Gorąco polecamy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, JulLBebe

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra osiedlowa knajpka, smakują mi pizze. Byliśmy ze znajomymi stałymi klientami - niestety ostatnio chłopak miał sensacje żołądkowe po burgerze, zupa z krewetkami jak z papierka - mi wychodzi identyczna koedy pomieszan gotowiec tom tym plus krewetki- to taka raczej wersja oszczędna i szybka - cos tam sie ewidentnie popsuło w tej knajpce. Dodatkowo nie tak dawno temu była w karcie mała pizza - w sam raz dla kobiety, która całej pizzy nie da rady wciągnąć - ale ja wykasowali takze teraz przenieśliśmy sie do knajpki „drzwi otwarte” - pyszna włoska kuchnia.

Dziękujemy, 628ewelinag
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle pizza smaczna, obsługa przemiła, tak jak powinno być! Zarówno dostawy na telefon jak i na miejscu zawsze na najwyższym poziomie! Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 3 maja 2019

Jesteśmy stałymi bywalcami tej restauracji od lat. Pizza najlepsza w mieście. Tego dnia zamówiłem pizzę Piemontese. Ciasto cienkie, szynka idealnie podpieczona i to wszystko podkreślone oliwą truflową. Największym plusem tej restauracji jest oliwa do pizzy, chociaż sosy też mają niezłe( ja nie korzystam). Zona, wielbicielka makaronów zamówiła sobie spaghetti caccio e peppe i przyznała że jest to najmocniejsza pozycja w menu makaronowym. Sos śmietanowo - serowy idealnie łączy się z dość dużą ilością pieprzu. Poza tym przetrąciłem jeszcze rosół tajski z mlekiem kokosowym, który pobudził moje kubki smakowe, do tego stopnia, że cała pizza zniknęła w mgnieniu oka :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, WomaRoll
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do pizzerii Pina chodzimy z dziewczyną regularnie, jeszcze nigdy sie nie zawiedlismy. Zarowno pizza jak i burgery wysmienite, obsluga mila i ekspresowa. polecamy szczegolnie grecka

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, yoGGie ツ

Pina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pina? Podziel się wrażeniami!