Łódź

“Dobrze, że jest taka opcja w Manufakturze.”
Zielona — recenzja

Zielona
Nr 48 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 11 września 2019

Byliśmy w Łodzi.
Piotrkowska, Muzeum, Palmiarnia, spacer.
Byliśmy w Manufakturze.
Jeden sklep, drugi, niespiesznie.

Ale, ale...
Czegoś zaczęło brakować. Paliwa!
Zjedzmy coś. Wybierzmy.
Opcji - mrowie.
Wewnątrz i na zewnątrz. Uzgodnienie smaku nie jest łatwe. W I turze głosowania żaden lokal nie uzyskał wymaganej aprobaty.
II tura - już się wydawało, że uzgodniliśmy. Idziemy.

Nagle - co to?
Jednomyślnie zmieniliśmy wybór na Zieloną.
Było warto!
Smacznie!
Miło!
Urocza Pani pomogła wybrać, opisała wdzięcznie smaki.
Idźcie tam - albo przy okazji, albo dojdźcie, albo dojedźcie.
Jeśli nie chcecie jeść mięsa zjedzcie warzywa. Kucharze z Zielonej potrafią aranżować smakowite dania.
Na słono i na słodko.
Bezpretensjonalnie ale gustownie.

Acha. Było bardzo ciepło na zewnątrz. Wewnątrz komfortowy chłodek. Może to też on nastroił nas tak pozytywnie do Zielonej? Bo kucharze i obsługa na pewno!

Warto.

Dziękujemy, JAnnasson

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jadłem lepszych wege burgerów nigdy! Przyrządzone w punkt i idealnie przypadły mi do gustu. Ponadto podane ze smacznymi ziemniaczkami i sosikiem. Ceny wprost zachęcające do przyjścia tam ponownie, bo są naprawdę niskie. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, Mariusz F
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Jakoś do tej pory omijałam to miejsce - i teraz wiem, że to był błąd. Wszystkie dania -chili, roladki z bakłażana, ratatouille i curry były bardzo smaczne, a panna cotta rewelacyjna. Smaki konkretne i wyraziste. Na pewno jeszcze zajrzę.

Dziękujemy, miramakota
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy miejsca śniadaniowego w manofakturze i niestety wszystkie restauracje otwierają się około 11... Zielona jako jedna z nielicznych była otwarta o 10.00. Menu śniadaniowe jest ograniczone raptem do 5 pozycji, ale są to smaczne opcje. Ogólnie okay.

Dziękujemy, olazrm
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lekka, zdrowa kolacja.Smaczne jedzonko, ładnie podane, bardzo miła i grzeczna obsługa.Wystrój raczej surowy, ale kompozycje żywych roślin dodają miejscu uroku. Kto lubi warzywa nie zawiedzie się! Polecam burgery i zapiekankę ze szparagami.

Dziękujemy, sadzonkab

Zielona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Zielona? Podziel się wrażeniami!