“Najlepsze wege burgery!!! ”
Zielona — recenzja

Zielona
Nr 48 wśród 560 Restauracje (Łódź)

Nie jadłem lepszych wege burgerów nigdy! Przyrządzone w punkt i idealnie przypadły mi do gustu. Ponadto podane ze smacznymi ziemniaczkami i sosikiem. Ceny wprost zachęcające do przyjścia tam ponownie, bo są naprawdę niskie. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, Mariusz F

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Jakoś do tej pory omijałam to miejsce - i teraz wiem, że to był błąd. Wszystkie dania -chili, roladki z bakłażana, ratatouille i curry były bardzo smaczne, a panna cotta rewelacyjna. Smaki konkretne i wyraziste. Na pewno jeszcze zajrzę.

Dziękujemy, miramakota
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy miejsca śniadaniowego w manofakturze i niestety wszystkie restauracje otwierają się około 11... Zielona jako jedna z nielicznych była otwarta o 10.00. Menu śniadaniowe jest ograniczone raptem do 5 pozycji, ale są to smaczne opcje. Ogólnie okay.

Dziękujemy, olazrm
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lekka, zdrowa kolacja.Smaczne jedzonko, ładnie podane, bardzo miła i grzeczna obsługa.Wystrój raczej surowy, ale kompozycje żywych roślin dodają miejscu uroku. Kto lubi warzywa nie zawiedzie się! Polecam burgery i zapiekankę ze szparagami.

Dziękujemy, sadzonkab
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, piękny wystrój! Każdy znajdzie coś dla siebie, w menu jest wyszczególnione które dania są wegańskie, a które wegetariańskie. My wzięliśmy nuggetsy z tofu, placki z dyni i filet z selera. Bardzo smaczne i pożywne.

Dziękujemy, paulina123907

Zielona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Zielona? Podziel się wrażeniami!