Łódź

“Gratka dla smakoszy pizzy.”

Presto Pizzeria Trattoria
Zamów online
Nr 111 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 7 września 2019

Pizza naprawdę pierwsza klasa. Duży wybór i bardzo umiarkowane ceny. Szczególnie polecamy Calzone - warto było trochę poczekać.

Dziękujemy, Jacek W

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo długi czas oczekiwania na wszystko - na kartę, na dania, na rachunek. Gdy się zajmuje stolik na zewnątrz trzeba się liczyć z nieprzyjemnym zapachem z kosza oraz zapachem papierosów, gdyż co 10-15 minut obsługa wychodzi na papierosa. Krem Z pomidorow zjadliwy, natomiast pizza obrzydliwa - tłusta, pływająca w serze, który zabija smak pizzy. To była najgorsza pizza jaka jadłam. Radzę omijać ten lokal szerokim łukiem.

Dziękujemy, 1scarlet1
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ze wszystkich sieciówek najlepsza pizza na dowóz. Siedzisz w domu ze znajomymi i chcesz pizzę to zamów najlepiej z Presto.

Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 19 listopada 2018

Każdy kto chociaż trochę szanuje siebie i to za co płaci powinien omijać tę kanjpę z daleka. Wiem, że zapewne mogło być tak, że trafiliśmy na "gorszy" dzień obsługi, na kryzys czy coś, ale niestety prowadząc restaurację trzeba zawsze mieć szacunek do klienta.
Weszliśmy do restauracji w sobotnie popołudnie, chcieliśmy stolik dla dwóch osób, zobaczyliśmy, że jeden stolik jest "w przejściu", a drugi w bardziej ustronnym miejscu. Jednak na tym drugim była tabliczka "rezerwacja". Nie siedliśmy bezczelnie przy nim tylko czekając (kilka minut), aż ktoś podejdzie do nas, podeszliśmy sami do jednej z pań (swoją drogą jej ubiór bardziej przypominał jakby była na kuchni, a nie do obsługi klienta). Spytaliśmy grzecznie czy mogłaby nam powiedzieć na którą godzinę jest ta rezerwacja, gdyż my długi nie chcemy siedzieć, więc może byśmy się wyrobili.
Pani na całą salę wykrzyczała nam, że "zajęte!", bo ona "przecież musi jeszcze przygotować stolik dla gości"... Po czym odeszła nie szukając nawet rozwiązania. Zaznaczę tylko, że stolik był czysty, na dwie osoby, a restauracyjny wystrój nie miał jakiegoś specjalnego nakrycia. Jedyne co nam przychodzi do głowy w "przygotowaniu" stolika to położenie tam sztućców.
Wyszliśmy, w raz z nami 3 inne osoby, które widziały tę sytuację.
Powodzenia! :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, quechuab
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od lat niezmiennie pyszna pizza ,bardzo miła obsługa,przyjemna atmosfera i co najważniejsze smak pizzy nie zmienia się. Polecam pyszna pizzę z pieca

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, joannamF1277YN

Presto Pizzeria Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Presto Pizzeria Trattoria? Podziel się wrażeniami!