“Bardzo dobre i tanie śniadanie”
Caffe przy ulicy — recenzja

Caffe przy ulicy
Nr 47 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

No cóż można powiedzieć. Bardzo dobre i tanie śniadania. Lokal jest przestronniejszy niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Serdecznie polecam. No i dla niektórych minus dla niektórych plus, lokal przyjazny dzieciom posiada zabawki by mogły się czymś zająć.

Dziękujemy, siocki

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przytulne wnętrze i sympatyczna obsługa w Caffe na Teofilowie! Do tego bardzo smaczne śniadania w niskich cenach, zaglądamy bardzo często

Dziękujemy, Tylko_jedzonko
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Wszystko smaczne i podane w apetyczny sposób. Myślę, że tak wyglądały kiedyś królewskie śniadania. Do dzisiaj jestem zachwycona tym miejscem i miło je wspominam.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, marcepanowybaton
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Jakie było moje zaskoczenie, gdy w tak nietypowym miejscu, o poranku w knajpie jest tak wiele ludzi stojących w kolejce żeby zjeść śniadanie :) Kolejka szybko znikła, udało znależć się stolik - i oczywiście zamówić śniadanie. Spory wybór jedzenia, jest dość różnorodnie, wystawka kuszących ciast i fajny klimat. Z przyjemnością można spędzić tam czas ze znajomymi/rodziną jedząc coś dobrego.

Dziękujemy, PafeuB
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia chyba zdobywa ludzi atmosfera, jedzenie dobre ale niczym nie zachwyca. Osobiscie nie rozumiem fenomenu Cafe ale polecam

Dziękujemy, olo77

Caffe przy ulicy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Caffe przy ulicy? Podziel się wrażeniami!