“Ale Smacznie!”
bistro Ale Smacznie — recenzja

bistro Ale Smacznie
Zamów online
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Kutno)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie jest i zdrowo. Jedzenie zróżnicowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mięsożercy jak i wegetarianie . Jedzenie jest dużym plusem. Trochę gorzej cenowo. Bo za zestaw zupa, drugie i kompot 15-17 zł jest Ok. To jeśli się chce dobrać coś wg swojego uznania to kwoty robią się dwa razy wyższe za osobę. Tak wiec obiad w bistro za 30-35 zl/os to już powinien być full wypas, a do końca nie jest... Mimo to polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, katarzynao326

Zrecenzowano 19 maja 2019

Kierując się dobrymi opiniami, będąc przejazdem w Kutnie,chciałam zjeść dobry,zdrowy obiad.... i tu wśród tylu zachwytów, osób polecających to miejsce, ( pierwsze miejsce wg. Tripadvisor ) wielkie niemiłe zaskoczenie ... ludzie jak może być zdrowo i świeżo kiedy jedzenie jest przechowywane w bemarach... ceny w stosunku do jakości to już przesada, jadałam lepiej (czytaj taniej,zdrowiej,smaczniej) jedyne co na plus to miła obsługa opinie o tym lokalu są wystawiane chyba od znajomych także z czystym sumieniem NIE POLECAM!!!

Dziękujemy, Anakonda123
Zrecenzowano 7 maja 2019

Szukałam miejsca, w którym zjem coś zdrowego, nie odsmażanego po 15 razy na tej samej fryturze. Trafiłam do Bistro Ale Smacznie i wiem, że to był strzał w 10! W menu było tyle dań do wyboru, że ciężko było się zdecydować - najchętniej zjadłabym wszystko :) Jedzenie jest świeże, składniki bardzo dobrze dobrane, no niebo w gębie :) Każda wizyta w Kutnie jest nieważna bez obiadu w Ale Smacznie. Śledzę taże FB bistro i wybieram si na jedną z sobót tematycznych, bo co tydzień kuszą! :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AniaA254
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to dla mnie obowiązkowe miejsce podczas pobytu w Kutnie, za każdym razem jest tak samo smacznie, danie są wysokiej klasy, zawsze świeże i smakują znakomicie ,ceny są adekwatne do jakości dań, obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam ten lokal

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Daria S
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duży wybór i miła obsługa. Jeśli jesteście głodni i macie mało czasu to polecam to miejsce.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, HoH H

bistro Ale Smacznie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w bistro Ale Smacznie? Podziel się wrażeniami!