“Biznes weekend”
Życie Gruzji — recenzja

Życie Gruzji
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Kutno)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem,ale było warto. Jedzenie było bardzo dobre choć trochę trzeba było na nie czekać ale coś za coś ,bynajmniej Świerze !!!! Gorąco polecamy

1  Dziękujemy, 693marzenag

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem pewne wątpliwości przed wizytą w tej restauracji czy jakość chinkali będzie odpowiednia ale obawy były zupełnie niezasadne. Zjedliśmy chinkali i charcho. Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, Herman8001
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jechaliśmy z południa na północ Polski. Czas na obiad. W pobliżu Kutno... Wyszukiwarka, jest. "ŻYCIE GRUZJI". Kolejne smaki do poznania. OK. Próbujemy...
Wchodzimy, super klimat, czekamy na posiłek. Wybraliśmy co nam cokolwiek przypominało z polskiej kuchni.
Ładnie podanie, próbujemy...szok, dla podniebienia. Gdyby nie ograniczenia żołądka, pewnie byśmy więcej spróbowali. Starsza Pani (rodowita Gruzinka) gotuje wszystko od ręki na miejscu. Przepyszne!
Rzadko piszę recenzje, ale to musiałem opisać. Jeżeli podrózujecie jak my, jesteście koło Kutna, poświęćcie tą godzinę na odpoczynek i posiłek.W TYM właśnie miejscu. Gorąco polecamy!!!

Dziękujemy, Grzegorz Z
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Po pierwsze - coś innego w Kutnie! A noe ciagle „różanego”. Po drugie- bardzo smacznie! Ogromny plus za pyszne potrawy wege, za gruzińskie piwo i soki. Polecam każdemu kto szuka czegoś nowego, nowych smaków.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, EDYTA Ż
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal na rogu ciężko z parkingiem obsługa spoko zamówiłem chinkali zupę z klopsami i napój gruszkowy wszystko było wyśmienite

Dziękujemy, wojtemma

Życie Gruzji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Życie Gruzji? Podziel się wrażeniami!