Konstancin-Jeziorna
Zrecenzowano: 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel z duszą...prowadzony przez bardzo miłe małżeństwo przede wszystkim z pasją. Pokoje czyste, kuchnia tu szaleństwo, świeże jakościowe dania. Polecam kaczkę. Tak dobrej dawno nie jadłem. Wrócę dla samej kuchni i widoków z restauracji.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, X7454QFsebastians
Zrecenzowano: 9 marca 2018

Miły hotel, położony trochę na uboczu dzięki czemu do naszych uszu nie dociera hałas ruchliwej arterii, pokoje schludne, miła obsługa, smaczne jedzenie, niezbyt duży parking-podczas jakichkolwiek konferencji brakuje miejsca, jest basen...
...ale woda w nim bardzo zimna :)

Wskazówka dotycząca pokoi: widziałem parę pokoi i wszystkie są ok
Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017

Zatrzymaliśmy się przejazdem, wnętrze bardzo ładne stylowe. Kelnerka również nie brzydka :-)
Jedzenie dobre, ceny knajpiane lecz porcje nieco małe.
Ogólnie głodni nie wyszliśmy ale dało się wyczuć lekki niedosyt.
Generalnie mogę polecić to miejsce.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Piękny R
Zrecenzowano: 23 maja 2017

Ciężko napisać zbyt wiele pozytywnych rzeczy o tym miejscu, ale od początku.

Organizowałem przyjęcie rodzinne dla około 30 osób, wraz z wynajęciem pokoju hotelowego.
Dzień przed przyjęciem zameldowałem się w hotelu i od razu niemiłe zaskoczenie: okazało się, że nie ma mojej rezerwacji, pomimo potwierdzonej mailowo wielokrotnie. Recepcjonistka dopatrzyła się, że ktoś ją zmazał (ołówkiem wpisują rezerwacje w zeszycie!), na szybko zorganizowano mi pokój, który miał mieć łóżko małżeńskie i jedną dostawkę, oczywiście w ciągu 2 minut złączono dwa materace i tak to u nich wygląda łóżko małżeńskie, zaś dostawka, to zwykły rozkładany, turystyczny leżak (w cenie 120 zł za dobę!). Cena pokoju stanowczo wygórowana i niestety ten nie super czysto.
Zaproponowano mi, że na drugi dzień zmienią pokój na większy, z większym łóżkiem (z małym dzieckiem tak wygodniej), no ale nazajutrz stwierdzono, że się nie da, bo nie. Więc została kolejna noc z wpadającym maluchem między materace i skrzypiący leżak/dostawka dla większego dziecka. Krótko mówiąc, słabo.

Co do organizacji przyjęcia komunijnego – tragedia, pomimo pozytywnych obiecanek właścicielki:
- podczas rezerwacji sali, uprzedzano nas o tym, że na sali będzie druga komunia, a łącznie w lokalu sześć przyjęć. Po przyjściu okazało się, że na sali są 3 różne, a łącznie przyjęć jest dużo więcej.
- dzień wcześniej domawialiśmy dodatkowe miejsce, pomimo zapewnień obsługi nie zostało przygotowane. Miejsce sam zorganizowałem, a na sztućce czekałem 1,5h.
- przez niemal godzinę nikt się nami z obsługi nie interesował, musieliśmy się dopominać o wodę, soki, sztućce itp. Dopiero po zwróceniu uwagi menadżerce, że za każde kolejne minuty bez obiadu obcinamy kasę, w ciągu paru minut się rozdano gościom jedzenie.
- serwis kawowy (w cenie 250 zł) był w postaci małego termosu z ciepłą wodą i dzbankiem kawy, która była uzupełniana jak już się kelnerowi powiedziało, że nie ma wody – kompletnie to niezrozumiałe.
- krzesła zostały ustawione tak blisko siebie, że ciężko było się wszystkim zmieścić, na prośbę o dostawienie jednego stołu, aby było luźniej, nas olano i nie dostawiono – kelner głupio się tłumaczył, że „on się mieści”, dopiero kiedy poprosiliśmy właścicielkę, aby tam usiadła, to stwierdziła, ze faktycznie ciasno. Na sali było dużo miejsca, wystarczyło minimalnie chęci, aby sprawę załatwić.
- z właścicielką umawialiśmy się, że na początku będzie serwowany obiad, a wydano nam przystawki bez uzgodnienia z nami.
- przystawki nie zostały wydane wszystkim :/
- i jeszcze parę rzeczy można zminusować, ale mniej więcej wszystkie w podobnych wydźwięku jak wyżej.

Jedyny plus był taki, że jedzenie było dobre. Oczywiście rozumiem, że mieli kilka przyjęć, ale jeśli się nie wyrabiają to niech zatrudnią na jeden dzień dodatkowego kelnera, który będzie się opiekował i zajmował dodatkową ilością osób. Wybrano wariant minimalistyczny, gdzie kucharz nie wyrabiał, kelnerzy też mieli w nosie…
Miejsce ogólnie z potencjałem, ale z pewnościę nie powinno się nazywać hotelem – jak już to zajazd.

Niestety bardzo żałujemy, że zorganizowaliśmy przyjęcie w tym miejscu, bo zamiast miłego świętowania musieliśmy się denerwować organizacją i upominać o wszystko, co kompletnie nie powinno mieć tam miejsca. Polecono nam ten obiekt, a mieliśmy do wyboru inny, mniejszy...

Wskazówka dotycząca pokoi: Przed przyjazdem upewnij się 10 razy, czy na pewno masz tam rezerwację, bo może się okazać, że ktoś zmazał ;)
Termin pobytu: maj 2017
2  Dziękujemy, Sebastian T
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Bardzo uroczy hotel w stylu dworkowym z akcentami pałacowymi. Miłe dla oka i przytulne wnętrze. Pokój jednoosobowy jak dla mnie jest nie za duży i nie za mały, nawiązujący do ogólnego klimatu. Bardzo miła, ciepła i uczynna obsługa. Ogólne wrażenie czystości i zadbania. Bardzo dobre śniadania z ciepłymi bułeczkami ! Na pewno jeszcze skorzystam z gościnności tego miejsca.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę