“Niepyszne jedzenie”

Gospoda Zalewajka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj odwiedziliśmy Gospodę Zalewajkę w Konstancinie. Zdecydowaliśmy się na pozornie bezpieczny wybór dań z listy specjałów: królik i placki.
Oba dania przyszły zimne! Placki tłuste, gąbczaste w sztucznym, niesmacznym sosie. Tragedia! Kopytka zamówione do królika ewidentnie z supermarketu, sałata polana ogromną ilością sosu.
Wystrój i atmosfera miejsca pozostawia wiele do życzenia. Niestrawność po posiłku jako konsekwencja wizyty w Zalewajce.
Nie polecam nikomu, nie odwiedzę ponownie.
Dwie gwiazdki za uśmiechniętą obsługę.

Dziękujemy, AgataRaMa

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Typowe swojskie jadło. Deska wędlin, flaki ale i kaczka.Atmosfera jak w karczmie piętrowa duża sala. Czasami pogrywa muzyka do tańców. Generalnie POLECAM.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, ParazWarszawy
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Bardzo smacznie za przystępną cenę. Miła atmosfera, uprzejma obsługa. Sympatyczny wystrój. Lokal godny polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, konradzik2012
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Chodzę tam już od lat chociaż sporadycznie. Nigdy nie natknąłem sie na złe jedzenie. Typowo polska kuchnia w dobrym wydaniu. Golonki solidne, pierogi smaczne, duży wybór piwa. W weekendy na pewno należy rezerwować bo tłumy. No i jest problem z parkowaniem ale jak już się uda to polecam stoliki pod parasolami.

Dziękujemy, maciejpieniazek72
Zrecenzowano 11 marca 2019

Atmosfera fajna, miła obsługa, wystrój podobał mi się. Jedzenie może być, najlepszy tatar, zwykle nie jadam. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Katarzyna D

Gospoda Zalewajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Gospoda Zalewajka? Podziel się wrażeniami!