Zrecenzowano: 5 lutego 2019

Byłam tu już kilkukrotnie i planuję ponownie wrócić, wiąże się to z moją pracą i częstymi podróżami.
Zawsze jestem tu mile przyjęta, pozdrowienia dla pani Ani z recepcji ! Pokój przestronny, dobrze wyposażony, jest bardzo ciepło - co szczególnie ważne teraz, zimą. Uwielbiam tutejsze pierogi, chociaż ostatnio spróbowałam też zestawów dnia, również bardzo smaczne. Dla mnie bardzo dobra miejscówka. Blisko Warszawy, a ciszej i spokojniej niż w stolicy. Cena również ok.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Agata1882
Zrecenzowano: 22 stycznia 2018

Jestem tu już kolejny raz. Korzystam z zajazdu gdy przyjeżdżam do Konstancina na zabiegi. Zostaję na kilka dni. Na podstawie swoich doświadczeń mogę polecić ten obiekt. Przede wszystkim są ciepłe, czyste i zadbane pokoje, a to dla mnie ważne. Poza tym jadam na miejscu posiłki, bardzo smakują mi tutejsze pierogi i to że jest ich tak wiele rodzajów. Obsługa zawsze uprzejma. Byłem tu zarówno jesienią jak i teraz zimą i zawsze jest bardzo ładnie w okolicy. Dużo miejsc do spacerów. Jednym słowem polecam.

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Waldemar P
Zrecenzowano: 12 października 2017

Byłem tu wielokrotnie, w najbliższym czasie też planuję przyjechać. Mają bardzo sympatyczne i zadbane pokoje. Dobrze wyposażone, własna łazienka czyli wszystko czego najbardziej potrzebuję w podróży. Na parterze pierogarnia. Obiady jak domowe i w dobrej cenie. Pozdrawiam całą załogę.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mazur11
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2017

Warunki w pokojach są straszne, obsługa nieprzyjemna, zwłaszcza ta starsza Pani, jedzenie niesmaczne. Trzymać się z daleka od tego miejsca. Miejsce dla robotników zza wschodniej granicy, a nie turystów.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Maćko E
Zrecenzowano: 8 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam grupom zorganizowanym, położony blisko Warszawy. Nocowaliśmy w oddzielnym budynku bez żadnej innej grupy. Pokoje nowe, czyste z łazienkami. W każdym pokoju telewizja, czajnik i szklanki. Jedzenie smaczne, panie z obsługi i właścicielka bardzo uprzejmi i sympatyczni.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, 224emiliar