“Rozczarowana”
Bułke przez Bibułke — recenzja

Bułke przez Bibułke
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dużo pozytywnych opinii czytałam o tym miejscu, ale się rozczarowałam niestety. Panie obsługujące klientów bardzo się gubiły i chyba nie ustaliły między sobą, która jakie stoliki obsługuje. Następnie przyniosły nam coś czego nie zamowówiliśmy. Po długim oczekiwaniu dostałam swoją jajecznicę niestety kolega nadal czekał. Kiedy praktycznie ja już kończyłam musieliśmy się upomnieć o jedzonko dla drugiej osoby. Może nie byłoby aż tak źle, gdyby nie fakt, że z sałatki wyciągnęłam długi blond włos. Gdyby nie ta sytuacja to oceniłabym lepiej. Ogólnie jedzonko smaczne. Obsługa masakra...

Dziękujemy, AniaG223

Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Uwielbiam to miejsce. Błam juz wiele razy, testuję wszystkie śniadania po kolei. Obłędne jedzenie. Idealne na śniadanie z koleżanką czy śniadanie biznesowe.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Obsluga ma gosci w totalnej d*pie. Wszystko poczawszy od zbierania zamowienia az po serwis odbywa sie strasznie powoli. Nie polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Kasia_Bartnik
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo zacne miejsce. Uwielbiam sałatki, pancakes i kawy :) ceny przystępne, ładny wystrój, dużo przestrzeni, miła obsługa. Można wypocząć :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, darjad2018
Zrecenzowano 2 marca 2018

Przytulne miejsce na śniadanie przez cały dzień. Posiłki są pełno wartościowe, bogate w składniki odżywcze, mnóstwo warzyw no i opcja koktajli na plus, a także mleka do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie w menu. Bardzo smakowała mi kanapka "Sen nocy letniej" oraz napój z natką pietruszki. Obsługa ok, czas realizacji zamówienia ok.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Marta G

Bułke przez Bibułke — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bułke przez Bibułke? Podziel się wrażeniami!