“Rozkosz podniebienia dla rodziny”
Pizzeria Tutti Santi — recenzja

Pizzeria Tutti Santi
Nr 1 wśród 44 Restauracje (Konin)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy gorąco - gdyż, niesamowite smaki, które obdarzaja nasze zmysły po zjedzeniu kawelek po kawałku serwowanej tam pizzy - wprawilo nas w poczucie, że jest to pizzeria najlepsza z najlepszych. Przy końcówce uczty planujemy już kolejna wizytę. Polecamy gorąco.

Dziękujemy, Krzysztof G

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Miałem wstrzymać się od komentarza , gdyż bardzo nie lubię tego robić ale powoli mam już dosyć poziomu restauracji Tutti Santi w Koninie ! pizza jest przepyszna obsługa również w porządku , sam klimat restauracji jest świetny ale niestety jest coraz więcej irytujących mnie spraw , będąc z rodzina na pizzy zamawiamy piwo ... nie ma piwa , zamawiamy pizzę z pieczarkami w składzie ... nie ma pieczarek z całym szacunkiem ale jak restauracja o takiej renomie może sobie na to pozwolić ,dzwoniać do restauracji po kilkadziesiąt razy nikt nigdy nie odbiera trzeba specjalnie się fatygować żeby usłyszeć ze pizza będzie za 1,5 h gdzie wystarczyłoby tylko odebrać poinformować ze jest dużo zamówień itd nie musiałbym się fatygować 15km w jedna stronę i zamówiłbym sobie pizzę gdzieś indziej ... po raz kolejny biorąc pizzę na wynos albo nie ma jednej z oliw albo tak jak dzisiaj nie było żadnej oliwy „ bo się skończyła” szkoda ze nikt mnie o tym przy składaniu zamówienia nie poinformował bo nie wziąłbym pizzy , gdyż bez oliw nie smakuje tak samo , pizza jest na prawdę pyszna ale pojawia się coraz więcej takich błahych wpadek , trochę błędów w zarządzaniu jak można sobie pozwolić na to żeby brakowało piwa czy składników w pizzy bądź oliw przecież ktoś odpowiada za kompletowanie zamówień i dbanie o asortyment ... tak jak to mówi p.Magda Gessler jeśli jest coś w karcie to musi być podane !!!

Dziękujemy, Kamil Y
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Lokal w fajnym stylu, dużo przestrzeni, widok z okna na bulwary nadwarciańskie , najlepsza pizza jaką jadłem !

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, TIKITAKKI
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

BArdzo fajne miejsce na mapie Konina, zlokalizowane w pieknym miejscu, smaczna pizza i inne dania, mila obsluga, zwsze duzo ludzi niestety i brak ogrodka mimo bulwarow nadwarcianskich za oknem, latem tego brakuje.

Dziękujemy, Lukasz77
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Sobotnie popołudnie. 10 min czekania na obsługę + 1h na otrzymanie posiłku i to po kilku mocnych słowach. Byliśmy głodni, zero przystawek lub zabijaczy głodu w postaci choćby prostych bułeczek z oliwą.
To co dostaliśmy nijak się miało do prawdziwej włoskiej kuchni. Lazania rozpływała się w foremce, a z pizzy spadało wszystko co na niej było. Ciasto zmiękczone wydzielinami ze składników znajdujących się na nim.
Totalnie zmarnowane pieniądze i popołudnie, wyszliśmy z bardzo niezadowolonymi minami. Kiedyś podobno było tam zupełnie inaczej. Może za dużo w d.... już mają.
Bardzo PRZEREKLAMOWANE miejsce.

Dziękujemy, Andrzej M

Pizzeria Tutti Santi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Konin, Wielkopolska
Konin, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pizzeria Tutti Santi? Podziel się wrażeniami!