“Super miejsce”
FALLA — recenzja

FALLA
Nr 9 wśród 44 Restauracje (Konin)

Jedna z fajniejszych restauracji w jakich byłem, można tu zjeść według mnie rewelacyjne jedzenie wege. Restauracja zdecydowanie stawia na wysoką jakość składników nie tracąc przy tym na ilości, bo porcję były solidne i bez problemów można się najeść za atrakcyjną cenę. Polecam serdecznie.

1  Dziękujemy, 676arkadiuszw

Bardzo fajny lokal z miłą obsługą i świetnym jedzeniem. Dania wyglądały ładnie i apetycznie, smakowało nam bardzo. Cena naprawdę uczciwa. Kolejny plus to przyjemne i gustowne wnętrze. Polecam wszystkim :)

1  Dziękujemy, 337patrycjap

Niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia, Pani która nas obsługiwała nie miała wiedzy na temat treści menu, biegała chaotycznie dopytując się drugiego pracownika, domniemam że to mogły być pierwsze dni pracy tejże Pani - jeśli tak było- OK! Mam nadzieję, że następnym razem nie popełni tylu faux pas, zdobędzie podstawową wiedzę i więcej taktu ( pamiętając o tym, że jeśli klient będzie miał życzenie zostawić napiwek to zrobi to bez konieczności nacisku ze strony obsługi!)
Kolejnym minusem było to, że zamawiając ciepły posiłek - otrzymaliśmy zupełnie zimny. Na pytanie dlaczego tak się stało- Pani rozłożyła ręce i zaczęła nam czytać z menu inne posiłki, które może zarekomendować jako ciepłe choć przy składaniu zamówienia zapewniała, że to które wybraliśmy miało być podawane na ciepło.
Manager lokalu powinien przyłożyć nieco większą uwagę do estetyki ubioru pracowników.
Nie wiem czy tylko my dostaliśmy felerne sztuće ale nasze widelce wyginały się co znacznie obniżało komfort posiłku. Wnętrze jak to w Koninie dosyć przeciętne, bez większej fantazji, choć plus za plakaty na ścianach - na prawdę urocze!
Bardzo chciałabym polecać to miejsce bo sama idea lokalu z jedzeniem wege jest świetna! I życzyłabym sobie więcej miejsc z jedzeniem wege! Jednak z uwagi na tyle wtop podczas jednej wizyty nie będziemy polecać tego miejsca, sami też już raczej nie skorzystamy. A szkoda.

1  Dziękujemy, Tatiana K
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w lokalu kilka razy i jedzenie zawsze było tak samo dobre. Sam wygląd dań zachęca do jedzenie, estetycznie podane, ładne kompozycje składników. Jakość dan jest bardzo dobra, wszystko świeże i aromatyczne, a przede wszystkim świetnie smakuje. Ceny bardzo rozsądne, do tego ładny wystrój lokalu i bardzo miła obsługa. Będę tutaj chętnie przychodził.

Dziękujemy, Bartosz Z
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy te restaurację ze znajomymi z Kalifornii. Bawiliśmy sie w niej przecudownie, a także cieszyliśmy się z naszego stolika na miękkich i wygodnych kanapach. Poza tym zostaliśmy w środku ciesząc się klimatyzacją :) Chcę tylko powiedzieć, że oprócz smacznego posiłku mieliśmy również wspaniałego kelnera Hiberta. Był przyjaźnie nastawiony, pełen energii i świetnie opowiedział nam o menu.On i inni pracownicy upewniali się, czy mamy wszystko czego potrzebujemy. Rewelacja!

Dziękujemy, 329family

FALLA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w FALLA? Podziel się wrażeniami!