“Bardzo dobre jedzenie”
FALLA — recenzja

FALLA
Nr 9 wśród 44 Restauracje (Konin)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w lokalu kilka razy i jedzenie zawsze było tak samo dobre. Sam wygląd dań zachęca do jedzenie, estetycznie podane, ładne kompozycje składników. Jakość dan jest bardzo dobra, wszystko świeże i aromatyczne, a przede wszystkim świetnie smakuje. Ceny bardzo rozsądne, do tego ładny wystrój lokalu i bardzo miła obsługa. Będę tutaj chętnie przychodził.

Dziękujemy, Bartosz Z

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy te restaurację ze znajomymi z Kalifornii. Bawiliśmy sie w niej przecudownie, a także cieszyliśmy się z naszego stolika na miękkich i wygodnych kanapach. Poza tym zostaliśmy w środku ciesząc się klimatyzacją :) Chcę tylko powiedzieć, że oprócz smacznego posiłku mieliśmy również wspaniałego kelnera Hiberta. Był przyjaźnie nastawiony, pełen energii i świetnie opowiedział nam o menu.On i inni pracownicy upewniali się, czy mamy wszystko czego potrzebujemy. Rewelacja!

Dziękujemy, 329family
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, w końcu coś innego niż te nędzne Konińskie kebaby. Super jedzenie i do tego w umiarkowanych cenach. Pachnące kolorowe talerze i wspaniałe sosy. Naprawdę polecam. Mały minusik za brak gramatury w karcie...

Dziękujemy, Q9270RKdanielb
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że nie jestem wegetarianką smaki w Falli idealnie trafiły w mój gust. Przepyszne jedzenie, kolorowe, je sie wzorkiem. Lemoniada pierwsza klasa. Wrócę tu jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Daria_Mro
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce by wrzucić co na ząb. Coś innego niż ciagle fast foody oferowane przez istniejące już w Koninie restauracje (większość). Miejsce spodoba się każdemu roślinożercy czy mięsożercy, nie tylko ze względu na wystrój ;). Zawitałam raz i zawitam ponownie. Posiłek bardzo syty po jednym wrapie nie mogłam ruszyć się z miejsca, ale nadal miałam ochotę na falafela, którego swoją droga jadłam pierwszy raz! Lemoniada to złoto proszę pamiętać! Jedyne do czego moge soe doczepić to troszkę wolna obsługa jeśli chodzi o podanie rachunków. Moja przyjaciolka musiała podejść i się o niego zapytać. Pracownicy nadrobili to jednak swoimi usmiechami i przyjemna aura otoczenia.
STANOWCZO POLECAM

Dziękujemy, namelessss

FALLA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w FALLA? Podziel się wrażeniami!