Komorniki

“Bazylia”
Restauracja Armando — recenzja

Restauracja Armando
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Komorniki)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Serdeczne pozdrowienia i gratulacje dla pani właścicielki za łaskawe umiejscowienie na prośbę męża aż dwóch listków bazylii na pizzy, której jest ona jednym z głównych składników. Szacunek do klienta i zadowolenie z pracy to podstawa. Gdy tego brak, brakuje wszystkiego innego. Opinia na temat jakości i smaku pizzy byłaby nieobiektywna, gdyż jesteśmy akurat świeżo po powrocie z Włoch ... Żeby było śmieszniej, zdjęcie przedstawia prawdziwą pizzę z prawdziwej włoskiej trattorii na północy cudownej i pysznej Italii

1  Dziękujemy, pacia969
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgnieszkaP207, Właściciel, Restauracja ArmandoOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Kompletnie nie rozumiem o co Pani chodzi? Po pierwsze nie mamy żadnej pizzy, której głównym skladnikiem byłaby bazylia, dajemy bazylię na pizzę tylko do dekoracji, właśnie 2 listki. Naprawdę nie wiem z czym ma Pani problem.Mam wrażenie, że chciała się Pani tylko pochwalić tym, że była Pani we Włoszech.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza Primavera rewelacja, pyszne ciasto, świetnie wypieczona po prostu wspaniała. Świetne miejsce dla rodzin

3  Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Po raz pierwszy byłem w tej restauracji z okazji uroczystości rodzinnej.
Obsługa uroczystości miła i sprawna. Jedzenie, głównie mięso, takie sobie.
Dużym plusem jest ogród.
Najprawdopodobniej więcej się tam nie pojawię bo mąką i woda (pizza, makaron) to
nie są moje klimaty.

1  Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie, ceny Ok. Ale obsługa to tragedia picce przyszła po 60 minutach nie pokrojona. Rachunku się nie doprosilem sam musiałem szukać kelnera

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, LukaszKem
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś odbyła się nasza kolejna wizyta w Armando i postanowiłam znów napisać kilka słów! Chciałam bardzo pochwalić obsługę restauracji, przemiłe i uśmiechnięte panie kelnerki witające gości już od progu w jednolitych, czarnych, schludnych uniformach. Bardzo duży plus! Szkoda jedynie,że nie wszystkie panie miały spięte swoje długie włosy. Dla mnie smak pizzy bez zmian, jest dobra ale nie porywa ani zapachem ani smakiem. Niestety moja córka była rozczarowana, jej pizza była tłusta, rozwarstwiająca się a składniki ześlizgiwały się z ciasta. Na koniec zamówiłyśmy lody i tiramisu. Desery podano ze sztuczną bitą śmietną w sprey’u. I tu duży minus:/ Punktacja bez zmian ale będziemy zaglądać i smakować. Pozdrawiam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, KateSzpieg

Restauracja Armando — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Plewiska, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Armando? Podziel się wrażeniami!