“Szybki obiad w centrum Kalisza”
Bajeczny Bar Mleczny — recenzja

Bajeczny Bar Mleczny
Nr 6 wśród 65 Restauracje (Kalisz)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, przystępne ceny, świeże dania i duży ruch świadczący o popularności lokalu :) polecam dla miłośników polskiej kuchni

Dziękujemy, 566ewelinar

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Wnętrze baru czyste i przyjemne jedzonko smaczne i robione na bieżąco a przede wszystkim niedrogie polecam miła obsługa cóż można więcej chcieć

Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjazne wnętrze. Dania domowe, polskie i tanie. Polecam na szybki i niedrogi obiad jak u babci :))

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Daria D
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi ruskie fajne i niedrogie. Porcje względnie duże, smaczne, szybko przygotowywane na miejscu. Mogę szczerze polecić.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, wissquek
Zrecenzowano 3 października 2018

Jak sama nazwa mowi to bar wiec nie oczekujmy super restauracji,Ceny przyzwoite jedzenie dobre .Polozony blisko centrum Kalisza.w strefie płatnej .Choc znam lepsze jadłodajnie w Kaliszu.Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin R

Bajeczny Bar Mleczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kalisz, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Bajeczny Bar Mleczny? Podziel się wrażeniami!