“Przerost formy nad trescia”
Restauracja KTW Park — recenzja

Restauracja KTW Park
Nr 12 wśród 66 Restauracje (Kalisz)
Opis: Restauracja KTW Park to kulinarna podróż po najbardziej smakowitych miejscach Europy. Mieszcząca się w zabytkowym obiekcie, rozpowszechniającym wykwitnę kaliskie smaki od wielu lat. Nasz lokal jest umiejscowiony w pięknym Parku Kaliskim, dzięki czemu każde Państwa odwiedziny wiążą się z większym związaniem z naturą.Staromodny styl w połączeniu z pamiątkami wioślarskimi, daję poczucie przytulności.
Zrecenzowano 9 września 2019

Zamowilismy policzki wieprzowe z ziemniakami i warzywami oraz pizze parmenska. Policzki dobre,miekkie aczkolwiek grzyby mung zbedne w tym daniu. Nie wniosly zadnego nowego smaku,gdyz calosc duszona byla w sosie winnym. Policzki to raczej polskie danie i mysle, ze lepiej zagralyby nasze lesne grzyby. Ziemniaki trzymane w cieple dlatego nabraly konsystencji masla. Najwieksza jednak porazka tego dania byly warzywa. Warzywa, ktore zepsuly calosc tego dania. Cukinia i papryka miekkie choc bez smaku(soli takze), cebula i marchew surowe nieszlo zjesc. Ciezko bylo odgadnac ,czy byly przygotowane na parze, patelni czy...no wlasnie...Pizza dobra chociaz bardzo slona. Najbardziej jednak zapadlo nam w pamieci pytanie pana kelnera,gdy zamawialismy cappucino czy ma byc z mlekiem? No coz...innego nie znamy.

Dziękujemy, Izabela S

Zrecenzowano 15 lipca 2019

miejsce niezwykle klimatyczne, chociaż z andrutami można jeszcze lepiej poeksperymentować, beza mega słodka ale pyszna

Dziękujemy, macwawalove
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na obiad z rodzinką. Wszystkie dania są robione z naturalnych składników i nie trzeba na nie długo czekać.
Z tarasu przed wejściem jest bardzo landy widok na fontannę i park miejski.

Dziękujemy, 759bartekm
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy już kilka razy- wesele, sylwester , urodziny, rodzinny obiad, szybka kawa. Zdecydowanie polecam - choć niedziela bez wcześniejszej rezerwacji jest ryzykowna.

Dziękujemy, borowka321
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja odwiedziliśmy wraz z gościem z zagranicy. Propozycje menu dość tradycyjne, jedzenie które tam zamówiliśmy - smaczne. Dobra zupa cebulowa, dobre steki z gorącego kamienia :) jednak zdziwiła mnie obsługa - spodziewałam się trochę więcej klasy i profesjonalizmu. Niestety co było średnio miłe - zza baru i okna kuchni docierały co jakiś czas dość głośne przekleństwa obsługi ... były na tyle częste i wyraźne ze nasz Gość bez problemu rozpoznał Ta „Polszczyznę” ... dla mnie osobiście żenujące .. dodatkowo kelner w nachalnym pośpiechu nas obsługiwał. Na pytanie o wino na lampki otrzymałam nieprawdziwa odpowiedz - podano inne niż informował w przelocie kelner .. trochę dało się odczuć jakby „obsługa była tam za karę a nie za pieniądze”... ceny umiarkowane., smacznie, obsługa mało profesjonalna. W tej lokalizacji Spodziewałam się nieco wyższej klasy lokalu ..

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 20kasias

Restauracja KTW Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kalisz, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja KTW Park? Podziel się wrażeniami!