Ładny

Ładny ratusz, i w sumie tyle. Podobny do ratusza w Gliwicach, nie jest to jednak polski top ani... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Widok

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019
759bartekm
Kalisz, Polska

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ratusz jak na Kalisz wygląda ładnie. Pod ratuszem mieści się również restauracja. Warto wejść na wieże, aby zobaczyć panoramę miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 759bartekm
Zrecenzowano: 30 marca 2019

Tutaj zawsze od początku w ratuszu i obok ratusza odbywały się ważne dla mieszkańców tego najstarszego grodu w Polsce ważne wydarzenia oraz imprezy artystyczne. Kto się wybiera do Kalisza to proszę sobie zarezerwować czas dwóch - trzech godzin na zwiedzanie (zegar i wieża widokowa na samym szczycie ratusza wraz z ciekawą panoramą samego miasta) oraz odpoczynku i zadumie w jednym z wybranych miejsc gdzie można się posilić albo napić się kawy czy herbaty

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Piotr Rajmund C
Zrecenzowano: 6 lutego 2019

Charakterystyczny budynek pośrodku Rynku. Oglądnąłem go jedynie z zewnątrz, ale wszystkie wrażenia przytłumił hejnał, który niezwykle głośno grany w południe z ratuszowej wierzy "na cztery świata strony" wbił mnie w ziemię. Ale fajny.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, esjotbe
Zrecenzowano: 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Klasyka Polskich ratuszów na naszych rodzimych zmieści. Bardzo ładnie oświetlony w nocy. Warto obejść go i podziwiać.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Polecam odwiedzenie ratusza a w szczegulnosci wiezy ratuszowej z ktorej widac panorame miasta Kalisza

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, lukasz1931