Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotel. Obsluga byla bardzo mila, Hotel bardzo czysty i zadbamy. Lokalizacja hotelu jest też bardzo fajna, blisko do rynku. Hotel posiada dużo udogodnień jak centrum fitnessu, basen i salne . Polecamy

Dziękujemy, lbryl510038
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Super Hotel idealne warunki:) Śniadania wyborne, pełne świeżych owoców , co dla mnie weganki witarianki bomba . W żadnym innym hotelu w Kaliszu nie zjecie takiego śniadania , nie ma szans . Byłam wiele razy i doskonale wiem .

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, pzelew640037
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Wszystko na wysokim poziomie. Polecam serdecznie. Pokój, łazienka, śniadanie - wszystko super. Fajne SPA ba 4 pietrze z tarasem i widokiem na miasto. Bardzo miła obsługa. Duży podziemny parking w dobrej cenie dla gości. Na parkingu dwa stanowiska z ładowarkani dla elektryków.

Dziękujemy, MotoJOY
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Bardzo dobra obsługa, super wygodne łóżka, smaczne śniadania, blisko do centrum, łatwy dojazd do hotelu. Bardzo polecam! według mnie jednym ujemnym punktem jest to,ze goście musza płacić na parking podziemny.

Dziękujemy, 85anna2019
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel ma 2 miesiące, jest więc jak spod igły. Nowoczesny i wygodny w zrewitalizowanym stylowym budynku słynnej fabryki fortepianów .
Przy nim patio z lokalami gastronomicznymi na poziomie.
Ceny, chyba na zachętę, b.atrakcyjne.
Personel młody i przemiły, od recepcji poczynając.
W cenie pokoju dostęp do strefy relaksu.
Parking podziemny w cenie 30 zł za dobę.
Śniadanie wspaniałe, obfity wybór świeżych produktów, dobre ekspresy do kawy, wygodne stoliki.

Dziękujemy, 420dorota