“Vegan friendly!”
Widelec — recenzja

Widelec
Nr 25 wśród 64 Restauracje (Kalisz)

Nie boją się przypraw :) smacznie, a ceny bardzo przystępne.
Miła obsługa, sporo opcji zarówno dla wegetarian jak i wegan.
Z pewnością wrócę!

Dziękujemy, Regina S
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie zjedliśmy obiad. Jesteśmy tak zachwyceni, że postanowiliśmy napisać recenzję. Miła obsługa, opcje zarówno Wege jak i z soczystego mięcha, porcje ogromne i pyszne. Duży plus !!! Ceny również bardzo przyzwoite :D

Dziękujemy, ColetteRosa
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, super atmosfera!! Polecam na wypady ze znajomymi jak i dla rodzin! Menu dla dzieci świetne a porcie jak dla mnie gigant, nie do przejedzenia.

1  Dziękujemy, MartaP198904

Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kalisz, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Widelec? Podziel się wrażeniami!