Muzeum im. G.J. Osiakowskich
Muzeum Osiakowskich

Rewelacyjne miejsce w sercu Kalisza ukazujące życie kaliszan poprzez przedmioty użytkowe od czasów... Przeczytaj więcej

240aleksandrap
Kalisz, Polska
Niesamowite

Mrozo

Słowa nie są w stanie oddać tego jak bardzo niezwykłe jest to miejsce. Ilość eksponatów w każdej z sal wystarczyłby na osobne muzeum. Można spędzić tam wiele godzin wciąż odkrywając nowe, niesamowite eksponaty, a i tak ma się wrażenie, że spędziło się tam za mało czasu. Miejsce stworzone i prowadzone przez niesamowitego człowieka. Zdecydowanie najlepsze muzeum jakie można zobaczyć i zdecydowanie najbardziej wyjątkowe jakie do tej pory miałem okazję widzieć. Wrócę tam jeszcze nie jeden raz.

Dziękujemy, Mrozo

Jedyne w swoim rodzaju miejsce z fantastyczną kolekcją najprzeróżniejszych przedmiotów i unikalnych eksponatów. Każdy pokój zaskakuje swoją zawartością. Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć coś innego i niestandardowego.

Dziękujemy, Nasty_scorpio

Myślałyśmy, że będzie to zwykła zbieranina rupieci, a zostałyśmy bardzo miło zaskoczone.Cudowne miejsce z niepowtarzalnym klimatem i przemiłym właścicielem.Polecam wszystkim.

Dziękujemy, barb9988

Doskonałe miejsce i obowiązkowy punkt do zwiedzenia w Kaliszu! Ilość eksponatów po prostu powala. Za pierwszym razem chyba nie da się zobaczyć wszystkiego. Wszystkiego można dotknąć, sprawdzić, nacisnąć i zagrać. Polecam absolutnie!

1  Dziękujemy, ropufka
Zrecenzowano: 3 września 2019

Zachwycające miejsce z przepięknymi eksponatami pozwalającymi na chwilę zadumy! Jednym słowem- cudownie :)

Dziękujemy, Anna K