Muzeum im. G.J. Osiakowskich
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Muzeum Osiakowskich

Rewelacyjne miejsce w sercu Kalisza ukazujące życie kaliszan poprzez przedmioty użytkowe od czasów... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
240aleksandrap
Kalisz, Polska
Zdecydowanie powyżej oczekiwań

Niesamowite miejsce warte odwiedzenia, szczególnie jeśli macie ciekawe świata dziecko ;) polecamy... Przeczytaj więcej

Magdalena W
Polska Południowa, Polska

Jedyne w swoim rodzaju miejsce z fantastyczną kolekcją najprzeróżniejszych przedmiotów i unikalnych eksponatów. Każdy pokój zaskakuje swoją zawartością. Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć coś innego i niestandardowego.

Dziękujemy, Nasty_scorpio

Myślałyśmy, że będzie to zwykła zbieranina rupieci, a zostałyśmy bardzo miło zaskoczone.Cudowne miejsce z niepowtarzalnym klimatem i przemiłym właścicielem.Polecam wszystkim.

Dziękujemy, barb9988

Doskonałe miejsce i obowiązkowy punkt do zwiedzenia w Kaliszu! Ilość eksponatów po prostu powala. Za pierwszym razem chyba nie da się zobaczyć wszystkiego. Wszystkiego można dotknąć, sprawdzić, nacisnąć i zagrać. Polecam absolutnie!

1  Dziękujemy, ropufka
Zrecenzowano: 3 września 2019

Zachwycające miejsce z przepięknymi eksponatami pozwalającymi na chwilę zadumy! Jednym słowem- cudownie :)

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Nie planowałem odwiedzać tego muzeum, gdyż było już za późno. Ale przypadkiem przechodząc koło niego zagaił do mnie jakiś pan. Jak się później okazało było to właściciel i specjalnie dla mnie i mojej żony otworzył muzeum, poopowiadał o nim i jeszcze puścił klimatyczną muzykę, dla uprzyjemnienia zwiedzania. Polecam bardzo!

Dziękujemy, GrzesiekCza