Muzeum im. G.J. Osiakowskich
Zapisz
Niesamowity zapach dawnego Kalisza

Przeciekawe miejsce. Zaskakujące. Trzeba tu być i to poczuć. Ogrom przedmiotów codziennego użytku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
428maciejp
Warszawa, Polska
Wspaniałe miejsce

W Muzeum byłam już jakiś czas temu i zrobiło na mnie ogromne wrażenie, chętnie tam będę zaglądać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
234and_elikaw

Zrecenzowano: 1 września 2019

W muzeum czuć ducha wszystkich zgromadzonych obiektów, tajemnicza aura unosi się w powietrzu i ukazuje niesamowitą głębię, ale i estetykę tego godnego polecenia miejsca.

Dziękujemy, Filip B
Zrecenzowano: 1 września 2019

Niewiele już takich muzeów jak to, jest po prostu prawdziwe. Jako dziecko tak właśnie wyobrażałem sobie muzeum, mnóstwo eksponatów z różnych dziedzin naszego życia i to wszystko w surowych warunkach.
Dla dzieci mnóstwo przedmiotów, które prawdopodobnie zobaczą pierwszy raz, z kolei dla dorosłych to zdecydowanie powrót do czasów dzieciństwa.
Muzeum to jest na tyle magiczne,że można chodzić po nim w kółko i ciągle znajdować nowe przedmioty, których zastosowania po prostu nie można sobie dziś wyobrazić.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, rochasso
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Chcieliśmy tylko schować się do brany bo było urwanie chmury. Niesamowicie sympatyczny właściciel zaprosił nas na podróż w czasie po przeróżnych rzeczach i przedmiotach, które są do obejrzenia/dotknięcia w muzeum. Bardzo ciekawa lekcja historii dla każdego :) polecam w wolnej chwili zajrzeć :)

Dziękujemy, Marcelina M
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo interesujące miejsce, weszliśmy tam przypadkiem błąkając się po okolicach centrum Kalisza.
Ciekawa historia zawarta w przeróżnych przedmiotach kiedyś codziennego użytku! Każdy znajdzie przynajmniej 3 rzeczy, które go zainteresują i przez pół godziny rozmowy z właścicielem (swoją droga człowiek o nieprzeciętnej wiedzy i temperamencie) nie odgadną do czego ów przedmioty były wykorzystywane. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, henryko1404
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkałam w Kaliszu, urodziłam się tutaj, ale ze względu na obowiązki nigdy nie miałam czasu zajrzeć w to miejsce, a szkoda. Pan prowadzący to muzeum ma ogromną wiedzę i ogromne serce względem tego co robi. Uwielbiam takie miejsca i nie spodziewałam się, że to muzeum wywoła we mnie tyle emocji. Co tu dużo mówić - na pewno tam jeszcze wrócę :)

Dziękujemy, paulinavioleta