Kalisz

“Rzym w Kaliszu”
Tutti Santi — recenzja

Tutti Santi
Nr 1 wśród 66 Restauracje (Kalisz)
Opis: Jedyna w Polsce restauracja pod patronatem Mistrza Włoch i Mistrza Europy w pizzy klasycznej.
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizzeria w Kaliszu! Przemiła obsługa i mimo tłumu, pizza jest gotowa w niecałe 15 minut. Miejsce jest bardzo klimatyczne, muzyka sprawia, że czujemy się jak we Włoszech. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Polecam z całego serca!

Dziękujemy, paulinavioleta

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizzeria w Kaliszu. Nie ma czegokolwiek do czego mógłbym się przyczepić. Fenomenalna pizza i bardzo miła obsługa. Polecam każdemu!

Dziękujemy, stanppp
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Udaliśmy się z rodziną, w sierpniowy, świateczny dzień trochę z ciekawości obejrzenia nowego wnętrza restauracji (smaki były nam już przecież dobrze znane z wcześniejszych wizyt, jeszcze w starym lokalu). Zachwycił nas wystrój i przestronność, ale przede wszystkim klimat. Można powiedzieć, że wchodząc do środka czlowiek jakby przenosi się do innej rzeczywistości niz ta panująca na kaliskich ulicach. Od samego wejścia przywitała nas miła kelnerka, która wskazała miejsce idealne dla naszej rodziny, skąd bardzo dobrze mogliśmy obserwowac jak przygotowuje sie nasze dania. Mimo, że w restauracji panował spory ruch( nawet klienci oczekiwali w kolejce na wejście) zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni. Pizza była jak zawsze wysmienita, natomiast strzałem w dziesiątke bylo zamówienie makaronu z krewetkami czyli nowości z karty. Kelnerka, która nas obsługiwała (p. Roksana) bardzo miła, uśmiechnięta i zawsze slużyła pomoca.
Jesteśmy zachwyceni, polecamy i... w najbliższy weekend na pewno zawitamy ponownie ze znajomymi :) wielka 6 z plusem :)

Dziękujemy, Malllgosia_w
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizzeria w Kaliszu. Miła obsługa, ceny może nie najniższe ale warto. Bardzo ładny lokal. Polecam.

Dziękujemy, 14pph
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Byliśmy z mężem dzień po otwarciu w nowym, bardzo ładnym lokalu. Obsługa na 6+!!! Miłym gestem był przepyszny drink martini fiero oraz degustacja włoskich specjałów: oliwek, szynki i sera na koszt firmy! A pizza jak zawsze przepyszna!!! Najlepsza, nie tylko w Kaliszu!!! Dziękujemy i na pewno tam jeszcze wrócimy! Polecamy serdecznie!!!

Dziękujemy, Kasik319

Tutti Santi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kalisz, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tutti Santi? Podziel się wrażeniami!