“spokojne miejsce ukryte prze gwarem okolicy”
Wino na Widelcu — recenzja

Wino na Widelcu
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Józefów)
Kuchnie: Włoska
Opis: Restauracja Wino na Widelcu powstała z miłości do wina. To ono było pierwsze. Cabernety i merloty, pinoty i rieslingi, przez lata podbijały nasze serca i potrafiły przegonić nas na drugi koniec świata w poszukiwaniu butelki najlepszego trunku. Z tych podróży przywoziliśmy także niepowtarzalne doznania kulinarne. W domowym zaciszu, w gronie przyjaciół i najbliższych próbowaliśmy zabawy w szefów kuchni, udoskonalania zdobytych przepisów, testowania zarówno odważnych, wyrazistych smaków, jak i delikatnych kompozycji czule muskających podniebienia żon, dzieci i kumpli. Wieloletnia praktyka w łączeniu ekskluzywnych win z niecodziennymi potrawami utwierdziła nas w przekonaniu, że wszystkie te sekrety należy czym prędzej ujawnić. Stąd pomysł na Wino na Widelcu. Naturalnie, restauracja nie może działać w oparciu o sam entuzjazm i amatorską pasję. W Winie na Widelcu pragniemy codziennie odtwarzać tę rodzinną, ciepłą atmosferę, której kosztujemy każdorazowo odwiedzając naszych przyjaciół – właścicieli chilijskich, mołdawskich, włoskich czy francuskich winnic. Dlatego nie ograniczamy się do jednego typu kuchni. Będzie międzynarodowo, różnorodnie, wesoło i poważnie, pikantnie i łagodnie, skromnie, ale i rozpustnie. A nade wszystko obiecujemy, że będzie pysznie.
Zrecenzowano 11 września 2019

tuz przy wyjezdzie z Jozefowa do Otwocka przed Świdrem tuz pod wiaduktem nad linia kolejowa doOtwocka można sie zanurzyc w oazie spokoju, smaczne jedzenie mila uczynna obsluga , duzo miejsca, lokal przystosowany do organizacji imprez rodzinnych : konsolacji, chrzcin , komunii czy wesel.

Dziękujemy, Yurek E

Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ze względu na częste noclegi w hotelu Holiday w Józefowie, który usytuowany jest zaledwie kilkaset metrów od przedmiotowej restauracji, byłem kilka razy gościem tego lokalu.

Za każdym razem niestety było coś nie tak - a to faktura wystawiona z błędami, i kelnerzy nie mogli zrobić jej korekty - później musiałem dzwonić i się upominać o przesłanie poprawionej, a to w ogóle brak możliwości wystawienia faktury - bo „tylko właścicielka może” - o znów telefoniczne upominanie się o przesłanie dokumentu (mimo obietnic, że będzie wysłana), a to czekanie godziny na pizze (przy średniej wielkości ruchu), a to czekaniu na kelnera i rachunek w nieskończoność.

Ale skupiając się na jedzeniu, nie na sprawach technicznych - które zdecydowanie kuleją w tym lokalu.

Do jedzenia , patrząc na oceny lokalu musiałem mieć pecha.

Ostatnia wizyta - spaghetti z owocami morza i pizza z owocami morza - z wyglądu super!!! Niestety bez smaku - pizza słodka, bez wyczuwalnych poszczególnych produktów, spaghetti z makaronem, któremu do postaci al dente brakowało jeszcze co najmniej 4 minuty gotowania.

Wcześniej jedzonych potraw już nie pamietam - ale może tez dlatego, że nigdy nic specjalnie się nie wyróżniało.

Fakt - w okolicy brak lokali, gdzie można coś ciekawego zjeść, ale jeśli porównujemy z restauracjami gdzie jest jakakolwiek konkurencja (tu każde większe miasto w PL) to Wino na Widelcu wypada bardzo słabo i niestety nie zadowoli podniebienia które lubi smaczne i dobrze przyrządzone potrawy.

Dziękujemy, tomaszs109
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Pojechaliśmy ze znajomymi i dziećmi na niedzielny obiad. Obsługa - rewelacja. Jedzenie bardzo dobre.
Jedliśmy między innymi:
- na przystawkę śledź - zdecydowanie polecam, wyśmienity
- kaczka - zdecydowanie polecam
- pizza - bardzo dobra, polecam
- bakłażan nadziewany - bardzo dobry, żona twierdzi, że nawet pyszny, zdecydowanie poleca
- miętus - bardzo dobry
- rosół z rawioli z kaczki - rosół poprawny a rawioli znakomite
- sałatka cezar z kurczakiem - i to było jedyne danie, które było trochę mniej niż poprawne. Niestety sos troszkę zbyt słony, kurczak troszkę zbyt suchy. Ten klasyk wymaga dopracowania...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksander G
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Najfajniejsza restauracja w okolicy. Przytulne ale przestronne wnętrze, miła obsługa serwująca smaczne , a często finezyjne dania. Lunche pyszne, dopracowane i dobrej cenie. Widać , że zarówno właściciele jak i pracownicy dbają o klienta i poziom obsługi. Oby tak dalej

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, JakubS314
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia bez zmian na świetnym poziomie.
Tatar i pizza to oczywiście dania sztandarowe, ale to co nas powaliło tym razem, to gofr belgijski.
Niesamowite połączenie smaków, to jeden z lepszych deserów jakie kiedykolwiek jadłam (a było ich sporo ).
Obsługa bez zarzutów, energiczna i pomocna.
Kucharze za blatem (otwartej kuchni) również nieoderwani od reszty lokalu.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 756karolinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: winonawidelcu, Kierownik ds. gości, Wino na WidelcuOdpowiedź udzielona 27 lutego 2019

Droga 756karolinak,

Dziękujemy serdecznie za poświecony czas na napisanie tej recenzji z wizyty w restauracji Wino na Widelcu w Józefowie . Otrzymanie tak dobrej oceny jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zbigniew Bartz
Kierownik ds. Relacji z Gośćmi
Restauracja Wino na Widelcu, Józefów

Wino na Widelcu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Otwock, Mazowieckie
Józefów, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Wino na Widelcu? Podziel się wrażeniami!