“Świetne miejsce”

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Józefów)
Kuchnie: Europejska, Polska, Grill, Winiarnia
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja. Miłą atmosfera i dobre jedzenie. To wystarczy aby zatrzymać się w tym miejscu na lunch lub kolację.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Radoslaw P

Zrecenzowano 8 lipca 2018

Czas oczekiwania na zupę -1h, po tym czasie Pani kelnerka poinformowała mas że zupy dnia już nie ma i co w związku z tym proponujemy? Gdy powiedzieliśmy że poprosimy w związku z tym drugie danie, nagle zupa się znalazła - pomidorowa z menu dla dzieci identyczna jaką otrzymał nasz 3 letni syn- dodam tylko że cena nie była taka sama.
Ok po godzinie czekania dobra i zupa pomidorowa, teraz juz powinno być z górki...nic bardziej mylnego. Drugi danie przyszło po kolejnej 0,5h - zimne!
Nie muszę chyba pisać że na deser juz nie mieliśmy ochoty...czekać:-)
Na koniec dodam tylko że na rachunek również czekaliśmy ponad 0,5h.
Podsumowując - dwie stracone godziny, za które zapłaciliśmy 180zł, gdyż nie przyszliśmy tam podziwiać widoku jeziora a zjeść obiad.
Porażka!

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Monika T
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Restauracja jest bardzo dobrze położona z przyjemnym widokiem na jezioro, posiada spory taras, na którym przyjemnie było zjeść rodzinny obiad. Jedzenie było bardzo smaczne, kaczka rozpływała się w ustach, desery też wspominam z rozrzewnieniem. Jedyny minus za obsługę, która nie do końca dawała sobie radę z obsługą wszystkich zamówień, ale poza tym panie były sympatyczne. warto wcześniej zrobić rezerwację.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Kami_dz
Zrecenzowano 6 czerwca 2018

Przypadki potrafią mile zaskoczyć. Szukaliśmy fajnej restauracji i trafiliśmy tu. W restauracji było bardzo dużo ludzi i na stolik trzeba poczekać. Pani kelnerka chyba kierowniczka zaprosiła nas na leżaki abyśmy mogli spokojnie napić się wina. Relaks po całym tygodniu pracy. Zamówiliśmy kilka dań i wszystko było bardzo smaczne. Polecam gorąco.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ewier2018
Zrecenzowano 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce baaaaaardzo urokliwe ale obsługa fatalna, psuje wszystko. Panie śnięte, nic nie ogarniają. Po pierwsze: o godzinie rezerwacji Panie dopiero ogarniały stół co trwało to 15 minut. Jeszcze robiła nam Pani wyrzuty że jesteśmy 2 minuty przed czasem. Stół został wytarty do połowy i dopiero po naszej interwencji wytarta została druga połowa. Po drugie: nasze prośby o wazon lub dodatkowy talerzyk - nie spełnione. Dopiero po interwencji otrzymaliśmy wazon. Po trzecie: po 30 minutach oczekiwania na zupę Pani powiedziała że ta zupa opóźni drugie danie wszystkich i co ma w tej sytuacji zrobić (wydaje się że zupa jest przystawką i chyba powinna być podana znacznie wcześniej niż drugie danie). Po czwarte: osoby siedzące wokół też miały problemy - zły rachunek, złe zamówienie, nie równo nalane kieliszki wina.
Podsumowując - miejsce przyjemne, ładne widoki na jezioro, można się zrelaksować, jedzenie smaczne choć porcje nie za duże - mężczyzna poczuje niedosyt. Chętnie tam wrócę ale dopiero jak zmieni się obsługa restauracji.
3 gwiazdki daje tylko za klimat miejsca i jedzenie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Kaya W

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Józefów, Mazowieckie

Otwock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem? Podziel się wrażeniami!