“Przyjemne miejsce niedaleko W-wy”

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Józefów)
Kuchnie: Europejska, Polska, Grill, Winiarnia
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Restauracja jest bardzo dobrze położona z przyjemnym widokiem na jezioro, posiada spory taras, na którym przyjemnie było zjeść rodzinny obiad. Jedzenie było bardzo smaczne, kaczka rozpływała się w ustach, desery też wspominam z rozrzewnieniem. Jedyny minus za obsługę, która nie do końca dawała sobie radę z obsługą wszystkich zamówień, ale poza tym panie były sympatyczne. warto wcześniej zrobić rezerwację.

1  Dziękujemy, Kami_dz

Zrecenzowano 6 czerwca 2018

Przypadki potrafią mile zaskoczyć. Szukaliśmy fajnej restauracji i trafiliśmy tu. W restauracji było bardzo dużo ludzi i na stolik trzeba poczekać. Pani kelnerka chyba kierowniczka zaprosiła nas na leżaki abyśmy mogli spokojnie napić się wina. Relaks po całym tygodniu pracy. Zamówiliśmy kilka dań i wszystko było bardzo smaczne. Polecam gorąco.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ewier2018
Zrecenzowano 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce baaaaaardzo urokliwe ale obsługa fatalna, psuje wszystko. Panie śnięte, nic nie ogarniają. Po pierwsze: o godzinie rezerwacji Panie dopiero ogarniały stół co trwało to 15 minut. Jeszcze robiła nam Pani wyrzuty że jesteśmy 2 minuty przed czasem. Stół został wytarty do połowy i dopiero po naszej interwencji wytarta została druga połowa. Po drugie: nasze prośby o wazon lub dodatkowy talerzyk - nie spełnione. Dopiero po interwencji otrzymaliśmy wazon. Po trzecie: po 30 minutach oczekiwania na zupę Pani powiedziała że ta zupa opóźni drugie danie wszystkich i co ma w tej sytuacji zrobić (wydaje się że zupa jest przystawką i chyba powinna być podana znacznie wcześniej niż drugie danie). Po czwarte: osoby siedzące wokół też miały problemy - zły rachunek, złe zamówienie, nie równo nalane kieliszki wina.
Podsumowując - miejsce przyjemne, ładne widoki na jezioro, można się zrelaksować, jedzenie smaczne choć porcje nie za duże - mężczyzna poczuje niedosyt. Chętnie tam wrócę ale dopiero jak zmieni się obsługa restauracji.
3 gwiazdki daje tylko za klimat miejsca i jedzenie.

Dziękujemy, Kaya W
Zrecenzowano 7 maja 2018

Przygotowany wystroj stolu. przystawki .ogolnie smaczne i dobre jedzenie!!Obsulga mila .P.Menager b dbala o wszystko!! Desery pycha a Losos i paszet poprostu bajka!!! B POLECAM UROCZE MIEJSCE I Z TARASU WIDOK na rzeczke i mozna rowniez na lezaku podziwiac widoki..super..Elunia...

Dziękujemy, Elżbieta G
Zrecenzowano 14 marca 2018

Widok z tarasu ładny nawet bardzo i to tyle z plusów
Budynek i taras zaniedbany, szczerbione talerze z letnimi daniami przeciętnej jakości i smaku. Obsługa niewidoczna ( nie interesuje sie ) puste kieliszki od wina stały 30 min
załoga nie zorientowana w karcie menu i składnikach a styl obsługi rodem z lat PRL.

Nie Polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Adam K

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Józefów, Mazowieckie

Otwock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem? Podziel się wrażeniami!