“Porażka”

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Józefów)
Kuchnie: Europejska, Polska, Grill, Winiarnia
Zrecenzowano 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce baaaaaardzo urokliwe ale obsługa fatalna, psuje wszystko. Panie śnięte, nic nie ogarniają. Po pierwsze: o godzinie rezerwacji Panie dopiero ogarniały stół co trwało to 15 minut. Jeszcze robiła nam Pani wyrzuty że jesteśmy 2 minuty przed czasem. Stół został wytarty do połowy i dopiero po naszej interwencji wytarta została druga połowa. Po drugie: nasze prośby o wazon lub dodatkowy talerzyk - nie spełnione. Dopiero po interwencji otrzymaliśmy wazon. Po trzecie: po 30 minutach oczekiwania na zupę Pani powiedziała że ta zupa opóźni drugie danie wszystkich i co ma w tej sytuacji zrobić (wydaje się że zupa jest przystawką i chyba powinna być podana znacznie wcześniej niż drugie danie). Po czwarte: osoby siedzące wokół też miały problemy - zły rachunek, złe zamówienie, nie równo nalane kieliszki wina.
Podsumowując - miejsce przyjemne, ładne widoki na jezioro, można się zrelaksować, jedzenie smaczne choć porcje nie za duże - mężczyzna poczuje niedosyt. Chętnie tam wrócę ale dopiero jak zmieni się obsługa restauracji.
3 gwiazdki daje tylko za klimat miejsca i jedzenie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Kaya W

Zrecenzowano 7 maja 2018

Przygotowany wystroj stolu. przystawki .ogolnie smaczne i dobre jedzenie!!Obsulga mila .P.Menager b dbala o wszystko!! Desery pycha a Losos i paszet poprostu bajka!!! B POLECAM UROCZE MIEJSCE I Z TARASU WIDOK na rzeczke i mozna rowniez na lezaku podziwiac widoki..super..Elunia...

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Elżbieta G
Zrecenzowano 14 marca 2018

Widok z tarasu ładny nawet bardzo i to tyle z plusów
Budynek i taras zaniedbany, szczerbione talerze z letnimi daniami przeciętnej jakości i smaku. Obsługa niewidoczna ( nie interesuje sie ) puste kieliszki od wina stały 30 min
załoga nie zorientowana w karcie menu i składnikach a styl obsługi rodem z lat PRL.

Nie Polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 11 marca 2018

Znaleźliśmy się w tym miejscu dzięki nazwie i faktycznie piękny widok na małe jezioro nas zaskoczył. Jedzonko było pyszne (kaczka, stek - mniam). Obsługa bardzo miła, pani manager nad wszystkim czuwa:)
Polecamy, ale pamiętajcie żeby w weekend zrobić rezerwację:)

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Halina K
Zrecenzowano 28 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce, dyskretnie ukryte nad niedużym jeziorkiem. Zachowuje klimat zarówno latem jak i zimą. Pyszne dania serwowane w nie dużych, aczkolwiek sycacych porcjach. Pyszne wino to wisienką na torcie pobytu w tym miejscu. Desery też są warte grzechu

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, peggiwkuchni

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Józefów, Mazowieckie

Otwock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem? Podziel się wrażeniami!