“PRZYJECIE ROCZ 50 SLUBU!!”

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Józefów)
Kuchnie: Europejska, Polska, Grill, Winiarnia
Zrecenzowano 7 maja 2018

Przygotowany wystroj stolu. przystawki .ogolnie smaczne i dobre jedzenie!!Obsulga mila .P.Menager b dbala o wszystko!! Desery pycha a Losos i paszet poprostu bajka!!! B POLECAM UROCZE MIEJSCE I Z TARASU WIDOK na rzeczke i mozna rowniez na lezaku podziwiac widoki..super..Elunia...

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Elżbieta G

Zrecenzowano 14 marca 2018

Widok z tarasu ładny nawet bardzo i to tyle z plusów
Budynek i taras zaniedbany, szczerbione talerze z letnimi daniami przeciętnej jakości i smaku. Obsługa niewidoczna ( nie interesuje sie ) puste kieliszki od wina stały 30 min
załoga nie zorientowana w karcie menu i składnikach a styl obsługi rodem z lat PRL.

Nie Polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 11 marca 2018

Znaleźliśmy się w tym miejscu dzięki nazwie i faktycznie piękny widok na małe jezioro nas zaskoczył. Jedzonko było pyszne (kaczka, stek - mniam). Obsługa bardzo miła, pani manager nad wszystkim czuwa:)
Polecamy, ale pamiętajcie żeby w weekend zrobić rezerwację:)

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Halina K
Zrecenzowano 28 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce, dyskretnie ukryte nad niedużym jeziorkiem. Zachowuje klimat zarówno latem jak i zimą. Pyszne dania serwowane w nie dużych, aczkolwiek sycacych porcjach. Pyszne wino to wisienką na torcie pobytu w tym miejscu. Desery też są warte grzechu

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, peggiwkuchni
Zrecenzowano 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Spokojne, ciepłe miejsce z bardzo dobrym jedzeniem (polecam dania z kaczki). Restauracja zaskoczyła nas klimatem i miłą domową atmosferą. Doskonale miejsce na romantyczną kolację. I przyjęcie w gronie rodzinny czy przyjaciół. Za oknem piękny widok, w przerwie między posiłkami warto wybrać się na spacer. Sympatyczna obsługa

Termin wizyty: październik 2017
2  Dziękujemy, Tomasz K

Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Józefów, Mazowieckie

Otwock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Winiarnia i Gospoda Nad jeziorem? Podziel się wrażeniami!