Józefów
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Konferencja do 10 osób. Dobry sprzęt audio/video z bardzo dobrym serwisem. Znakomity bar przekąskowy fit w trakcie przerw (coctaile, yogurty, ciastka owsiane - polecam).Dobra kuchnia wieczorna (kaczka lekko przeciągnięta but nobody's perfect). Bardzo sprawnie działająca recepcja. A co najważniejsze świetne, spokojne miejsce do budowania strategii. Polecam również rodzinom z dziećmi na weekendy : tenis, basen, SPA, blisko konie. Czystość w pokojach : top class.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, artur706
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na miejscu bardzo ładnie przyjemne tereny sam hotel czysty jedzenie było smaczne na miejscu mini golf i basen na hotelowym terenie znajduje się również park linowy. Obsługa bardzo miła i przyjemna komunikuje się w kilku jezykach

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mariuszmarczak95
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Mieszkamy w centrum Warszawy i aby odpocząć co jakiś czas jeździmy do Józefowa.
Hotel ma już swoje lata ale otoczenie jest przepiękne i relaksujące.
Pokoje są stare ale dobrze wyposażone, wygodne, dobrze działa kliematyzacja.
Sniadania są bardzo drogie - około 60 zł za osobę, my zamawiamy z karty, wtedy płacimy około 70 zł za dwie osoby, ale obsługa bardzo krzywo na to patrze. Jem na śniadanie kromkę chleba, jajecznicę i herbatę, nie chcę korzystać z bufetu za 60 zł..

1  Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To moja druga opinia na temat pobytu w tym hotelu. Tym razem z perspektywy pobytu rodzinnego. Przy meldunku otrzymaliśmy drobiazgi dla młodego - miło. Basen wciąż ok, nawet bardzo ok. To samo sauny ze strefą wyciszenia. Obsługa hotelowa na bardzo dobrym poziomie. Pole do gry w minigolf, licencjonowane. Super plac zabaw, ale nie dla maluchów jak nasz młody - powiedziałbym, że idealny dla 5 i więcej latków. Pyszne, urozmaicone śniadania. Cena śniadań raczej nie zachęca zważywszy, że noc w hotelu dla dwóch osób potrafi kosztować niewiele więcej niż 200zl, a śniadanie dla dwóch osób 120zl. Parking również według mnie za drogi zważywszy, że mają miejsce - 40zl/doba. Mimo to i tak śmiało polecam. Spokojnie można tam spędzić dwa dni z rodziną i się nie nudzić, nie wychodząc z terenu hotelu. Polecam!

1  Dziękujemy, refiko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: skocisze, Public Relations Manager, Holiday Inn Warsaw JózefówOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Uprzejmie dziękujemy za ponowny wybór naszego hotelu. Jest nam niezmiernie miło, że Pana pobyt z rodziną w Holiday Inn Warszawa-Józefów przebiegł pomyślnie. Dziękujemy za Pana opinię po pobycie i zapraszamy serdecznie do ponownej wizyty. Z wyrazami szacunku, Sylwia Kociszewska, Kierownik Marketingu w Holiday Inn Warszawa-Józefów.

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Hotel oferuje wiele atrakcji dla całej rodziny: basen, jacuzzi, sauna sucha, parowa, golf, park linowy i wiele innych. Bardzo dobra kuchnia, bogate śniadania bufetowe. Blisko do plaży miejskiej. Polecam również jako miejsce na oragnizacje spotkań firmowych.

1  Dziękujemy, Iwona G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: skocisze, Public Relations Manager, Holiday Inn Warsaw JózefówOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Szanowna Pani Iwono,
Uprzejmie dziękujemy za wybór hotelu Holiday Inn w Józefowie oraz za pozytywną opinię. Bardzo cieszymy się, że Pani wrażenia po pobycie w Holiday Inn Józefów są pozytywne. Mamy nadzieję, że szybko Pani do nas powróci! Z wyrazami szacunku, Sylwia Kociszewska, Kierownik marketingu, Holiday Inn Warszawa Józefów