“Pizza smakówa”
Mięta Pizza & Wino — recenzja

Mięta Pizza & Wino
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Izabelin)
Zrecenzowano 5 września 2019

Miejsce jest dosłownie oblegane na okrągło. Sekretem jest pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem, sezonowe rodzaje pizzy i klimat tego miejsca.
polecam

1  Dziękujemy, marcins421

Zrecenzowano 22 lipca 2019

pyszne dania włoskie - pizza, krewetk,i desery oraz wino. Super atmosfera, menu sezonowe. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Kassik133
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Mięta utrzymuje wciąż wysoki poziom. Staram się bywać regularnie, by korzystać ze świetnych sezonowych dań. Teraz królują kwiaty cukinii i bób. Obsluga jak zawsze niezawodna. Niestety lepiej wczesniej zarezerwować stolik, bo nie tylko ja lubię tu bywaç.

Dziękujemy, agnieszkahela1
Zrecenzowano 6 maja 2019

kolejna kolacja przy okazji spaceru z psem (tak, Mięta jest przyjazna wszystkim stworzeniom żywym:)
Smaki jak to w Mięcie... od serca.
Świeżość i nieprzewidywalność składników potraw w swojej prostocie potrafi zaskoczyć najbardziej wybredne (moje?) podniebienie.
Wychodzę z Mięty i chcę odtworzyć dania w głowie, na talerzu, nieudolnie...
Dobór wina mistrzowski.
Polecam
Amen

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, edziolka
Zrecenzowano 6 maja 2019

Miejsce z fajnym klimatem a jedzenie niczym w najlepszej , wykwintnej restauracji .
Uwielbiam pizze , sezonowe zupy i przystawki . Niebanalne połączenia składników, smaków - uczta dla podniebienia dla najbardziej wymagających smakoszy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Beata W

Mięta Pizza & Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Izabelin, Mazowieckie

Izabelin, Mazowieckie

Stare Babice, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mięta Pizza & Wino? Podziel się wrażeniami!