“Genialne”
Kielba I Bula — recenzja

Kielba I Bula
Zamów online
Nr 13 wśród 58 Restauracje (Inowrocław)
Opis: Kiełba i Buła według naszej formuły ! Pierwszy slow food bar w Inowrocławiu ! Produkt, cena i smak !
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie, klimat- wszystko na plus, tylko te porcje... Hamburgera zostawiłem połowę, a był genialny, po prostu za duży:)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, dRLasCa

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sztos sztos sztos ‼️‼️‼️najlepsze burgery w mieście Włoch i Francuz wymiatają a schabowy z kością to już przesada ogromny i bardzo smaczny . Polecam ‼️

Dziękujemy, Juliusz C
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na szybkie jedzenie, niestety musieliśmy czekać dłużej niż standardowo, bo jakieś 20 min na 2 burgery i frytki z batatów. Jedzonko pyszne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne burgery !!!!!i frytki , miła atmosfera , profesjonalna obsługa . Fajne miejsce na dobry posiłek .

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, nowakowj
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w mieście‼️‼️‼️‼️ polecam polecam .luzna atmosfera zimne piwko super ogródek można siedzieć cały dzień jeść i pic leżaczki fryteczki no lepszego miejsca nie znam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Juliusz C

Kielba I Bula — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kielba I Bula? Podziel się wrażeniami!