Inowrocław

“Bardzo polecam! Pizza rodem z Włoch ”
Salsa Pomodoro — recenzja

Salsa Pomodoro
Zamów online
Nr 3 wśród 58 Restauracje (Inowrocław)
Kuchnie: Włoska

Bardzo polecam! Ciasto rodem z Włoch z pysznymi świeżymi dodatkami ! Byliśmy w restauracji 21 września, zjedliśmy polecana sezonową pizzę z pomidorkami, ricotta, rukola, a salami zamieniliśmy na szynkę parmeńską. Składniki idealnie komponowały się i razem z chrupiącym i cienkim ciastem tworzyły znakomita całość!! Z pewnością tam wrócę jeśli jeszcze raz odwiedzę Inowrocław :)

Dziękujemy, wioletak110

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Naprawdę pyszna pizza, bardzo miła obsługa, krótki czas oczekiwania, duży wybór dań. Bardzo polecam!

Dziękujemy, Ilona K
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza włoska pizza jaką jadłem. Ciasto idealnie dojrzałe składniki świeże i najwyższej jakości. Koniecznie należy odwiedzić to miejsce w Inowrocławiu. Polecam ‼️❤️

1  Dziękujemy, Juliusz C
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Zdecydowanie polecamy. Smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa, umiarkowane ceny. Na pewno odwiedzimy restaurację jeszcze niejeden raz.

Dziękujemy, Jacek L
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przestrzegam wszystkich w szczególności przejezdnych przed wizytą w tym miejscu. Byliśmy z mezem przejazdem zamówiliśmy spagetti i pizze. Spagetti było niezjadliwe niedobry makaron, przesłony sos w smaku okropne pizza równie nieudana słabe gumowate ciasto i składniki kiepskiej jakości. Poza tym zachowanie obsługi pozostawia wiele do życzenia. Kiedy wyraziłam grzecznie swoją negatywna opinie w odpowiedzi usłyszałam że mogę więcej nie przychodzić jak się nie podoba zero jakiejś reakcji w stylu przykro mi przekażemy pani uwagi postaramy się o lepsza jakość itp. Zdecydowanie odradzam. P. S. Rzekomo mistrz Włoch układał menu tylko że jeżeli taki mistrz to czemu nie pojechał do Warszawy czy Poznania układać menu _śmiechu warte. Zdecydowanie przestrzegam

2  Dziękujemy, Adi1889
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Salsa P, Kierownik ds. gości, Salsa PomodoroOdpowiedź udzielona 22 maja 2019

Po Państwa zachowaniu,spodziewaliśmy się takiej opinii i tylko czekaliśmy kiedy będzie wystawiona. Pani wejście do restauracji zaczęło się od słów,cytuję:" Dobrze tu karmicie,bo inaczej idę do....(nazwa innej restauracji)" 20 minutowe przeglądanie menu i nic co kelnerka zaproponowała,nie było w Pani guście. W końcu wybrała Pani Spaghetti Carbonara. Makaron prawie w całości zjedzony,jednak wg Pani nie do zjedzenia bo okropny boczek. Na pytanie kelnerki czy wie Pani co to jest Pancetta czy Guanciale,odpowiada Pani,że nie wie, Więc kwestię naszej Carbonara pozostawiamy bez komentarza. Podobno była Pani we Włoszech,bo cała restauracja ,przy pełnej obsadzie stolików to słyszała. Kwestia pizzy. Skoro po skonsumowaniu pizzy,twierdzi Pani że ciasto gumowate i głośnym tonem ogłasza iż cytuję: " Pizza Guseppe z Tesco jest lepsza, to nasza odp brzmi: " Z gustami się nie dyskutuje" Teraz jeśli chodzi o obsługę. Na Pani docinki i uwagi,kelnerka i tak wykazała anielską cierpliwość. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia,wieczoru,zalezy kiedy Pani to przeczyta.

Salsa Pomodoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Salsa Pomodoro? Podziel się wrażeniami!