“Pycha”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Savana Inowroclaw
Nr 12 wśród 58 Restauracje (Inowrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo dobra czarninka, imprezy też wychodzą świetnie. Miejsce też super- na wylocie miasta, gdzie jest mały ruch po wybudowaniu obwodnicy.polecam serdecznie

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, dRLasCa

Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona na obrzeżach Inowrocławia. Byliśmy cała rodzina i każdy wybrał coś innego - 7 osób. Ceny ok a jedzenie bardzo smaczne i świeże. Domowe. Polecam. PS. Jest dość duży parking

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Dominik M
Zrecenzowano 6 kwietnia 2017

Teraz dosyć dużo jest barów mlecznych, które proponują niedrogie dania dnia. W restauracji Savana, również jest możliwość zamówienia dania dnia, jednak tutaj dania dnia są na najwyższym poziomie. To jest jedzenie restauracyjne, a nie barowe. Idealnie doprawione, smaczne, pyszne dodatki do dań głównych. W dowozie, obiad zawsze gorący. Tzw zwykłe dania, z karty, są wspaniałe, świeże, spory wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Eedyta81
Zrecenzowano 27 lipca 2016

Przy wyjeździe z miasta super knajpa z dobrym jedzeniem, super obsługa bardzo dobre jedzenie kujawskie. Serdecznie polecam

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Robert D
Zrecenzowano 21 czerwca 2016

Posiłki bardzo smaczne.Obsługa miła i szybka.Duży wybór atrakcyjnych dań poza tym cena nie wygórowana.Miły klimat wewnątrz lokalu.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, eweperla1

Restauracja Savana Inowroclaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Savana Inowroclaw? Podziel się wrażeniami!