Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Witam. Byliśmy z mężem w apartamencie w hotelu Penelopa. Hotel ma 4* a standard na 3*. Ok apartament był gabarytowo duży ale co z tego jak w salonie stoi rozwalająca się wersalka z fotelami która kiedyś się automatycznie rozsuwała (tak myślę) a dzisiaj urządzenie jest zepsute nie wspomnę o tym że jest już tak zużyte i porwane że na hotel o tym standardzie to jednak obciach. Dalej w sypialni w jednym oknie były zasłony w drugim już nie a rolet brak a więc z samego rana prosto w twarz nam świeciło słońce co było bardzo uciążliwe. Wystrój zimny ale my na ogół jeździmy na weekendy więc daliśmy radę:) Natomiast co do śniadań to smaczne i można się najeść. Ogólnie polecam ale nie za tą kasę. Obok niedaleko jest mega super hotel FOCUS o tym samym standardzie ale jaka różnica między tymi dwoma hotelami niebo a ziemia polecam sprawdzić :) Pozdrawiam

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli już to nie apartament bo według nas za drogi na taki standard.
1  Dziękujemy, benia666
Zrecenzowano: 7 marca 2019

Prześliczne miejsce z bardzo miłą obsługą :-) Naprawdę warto zatrzymać się w tym hotelu .. Śniadania na wysokim poziomie , świeże i bardzo smaczne . Przy kolejnym pobycie w Inowrocławiu na pewno zatrzymam się w hotelu penelopa Karolina

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie bardzo fajne pokoje
Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Karolina2212
Zrecenzowano: 6 marca 2019

Jeżeli ktoś ceni sobie spokój to polecam ten Hotel.
Obsługa bardzo uprzejma. Pokoje czyste bardzo kameralne i pachnące.
Śniadania obfite i smaczne.
Po pobycie 3 dni nie znalazłam żadnych wad.
GORĄCO POLECAM!!!!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Iwona05
Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

... co do reszty - raczej trzy gwiazdki. Niedaleko centrum, z własnym maleńkim parkingiem w podwórku, mieści się hotel - teoretycznie wizytówka miasta (w końcu 4 *). Ale: wiatr drzwi otwiera, więc panie z recepcji zamykają się od wewnątrz. Winda za wewnętrznymi drzwiami, z temperaturą w zimie ok. zera. Pokój mocno akustyczny + trzeszczące podczas chodzenia po pokoju meble. Ale: pokój duży, łózko duże i wygodne, łazienka superkomfortowo wyposażona. Do tego obfite, pyszne śniadanie.Dobra miejscówka, ale nieco przeszacowana.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Przemysław N
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

ODRADZAM !!!! Nie wiem kto przyznał 4 gwiazdki... Chcieliśmy zarezerwować pokój, niestety Pani poinformowała nas ze dostępnych pokoi brak kiedy udowodnilismy że na booking są pokoje, cudownie jeden się znalazł ale z dwoma pojedynczymi łóżkami ( a my byliśmy z malym dzieckiem) i Panie z recepcji zaczęły między sobą się sprzeczac czy że śniadaniem czy bez, po czym okazało się że że śniadaniem 30zl/os. Sprawdzając przez stronę internetową śniadanie to koszt 30 zł za dwie osoby. Śniadanie bardzo ubogie, w łazience pod prysznicem grzyb, pokoje duże, ale brak klimatyzacji, jedynie jeden wiatrak na tak duży pokój ( w pokoju straszny zaduch), dywan brudny, dziecko raczkowalo po pokoju zaledwie 15 min a skarpety czarne... nijak się ma cena do jakości. Napewno nigdy więcej nie skorzystam z usług tego hotelu

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, karolinag410