“No nie wiem.”
Widelec — recenzja

Widelec
Nr 9 wśród 58 Restauracje (Inowrocław)
Opis: Odwiedziliśmy rożne zakątki świata, zbierając zapachy, przepisy i doświadczenia. Zostawiliśmy dla siebie wspomnienia , a dla Was pomieszaliśmy smaki z naszych podróży. W Widelcu codziennie mielimy i przygotowujemy mięso do grillowania. Wszystkie sosy, marynaty i dodatki które wzbogacają smak - robimy sami W tym tkwi nasz sekret. Smacznego
Zrecenzowano 8 września 2019

Poznaliśmy tą restaurację na początku tego roku.Bylo obficie i smacznie jak i podczas wizyty później.Aż do wizyty w Sierpniu.Może zmienil się kucharz, a moze coś innego ale potrawy były skromniejsze,chłodne a nawet córka nie dostała posilku razem z nami.Obsługa owszem przeprosila i nawet dała w gratisie małą Coca Colę ale niesmak pozostał.Kelnerki bardzo miłe.

Dziękujemy, Krzysztof M

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne. Obsługa ok. Jedyny minus jaki znalazłam odnosi się do lokalu, jest dość ciasno między stolikami, ale da się wytrzymać :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Melcia735
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Zamówiony stek był zwykłym oszustwem-serwują steki z mięsa przeznaczonego na mielone-twarde ,suche nie nadające się do jedzenia a na pewno na steki. Informują w karcie ,że z wołowiny dojrzewającej -to jest kpina- brak szacunku dla konsumenta-mam nadzieje ,że na ich oszustwach poznają się inni i ten lokal zniknie z Inowrocławia.

Dziękujemy, wieslwa
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wybralismy sie z bratem na obiad i jestem zaskoczony przede wszystkim szybka obsluga mimo, ze lokal byl pelny. Ciekawe menu ze sporym wyborwm burgerow i posilkow dla wegetarian. Polecam!

Dziękujemy, qbczi
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

do widelca trafiliśmy podczas majówki. szukaliśmy czegoś smacznego, w przystępnej cenie i fajnej lokalizacji, w widelcu znaleźliśmy wszystko. mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że był to burger idealny (wybrałam opcję ze szpinakiem i suszonymi pomidorami). bułka chrupiąca, świeża, mam wrażenie, że wypiekana na miejscu, patrząc po jej spodzie, nie nasiąkała dodatkami, co ułatwiło zjedzenie burgera w calości, nie zrobiła się z niej ciapa. Mięso - majstersztyk, stopień wysmażenia, doprawione w punkt! Frytki otoczone w przyprawach były niecodzienne, ale przepyszne. Porcja naprawdę zapychające na długie godziny. Samo miejsce jest bardzo ładne, komfortowe, a obsługa przemiła, kelnerki witają uśmiechem od wejścia i to się ceni :)

Dziękujemy, lubiejedzonko

Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Widelec? Podziel się wrażeniami!