Inowrocław

“Burger ”
Epic Burger — recenzja

Epic Burger
Nr 6 wśród 58 Restauracje (Inowrocław)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy Burger jaki do tej pory jadłem. Świeże składniki, elegancko podane. Obsługa przemiła, bardzo przyjemnie się rozmawiało. Z pewnością zawitamy i to nie raz! Idealne na wypady z druga połówka na oderwanie się od codzienności.

Dziękujemy, STEEFFFan

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jeździłam po Inowrocławiu rowerem i byłam już głodna. Zaglądalam to tu, to tam, ale nie mialam chęci ani na pizzę, ani na pastę. Skusiłam się więc na burgera. Pan mi doradził, wybrałam Rimini na zwykłej bułce z wołowiną i rukolą i balsamico.
Pycha! Objadłam się jak bąk. Nie wzięłam juz do tego ani frytek, ani napoju, bo nie dałabym rady.
Bardzo mi smakowało. Będę zaglądać, gdy będę w Inowroclawiu.
Z czystym symieniem polecam!!!

Dziękujemy, Sylwia D
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga pan doradzil i trafil w gust bardzo smacznie mozna wpadac wrocilem syty wroce sprobuhe innego

Dziękujemy, 772rafa_n
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę godne polecenia burgery z prawdziwą wołowina. Oczywiście jest również do wyboru kurczak. Obowiązkowy punkt podczas wizyty w Inowrocławiu.

Dziękujemy, Laska1993
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burger jakie jadłam, a jadłam ich sporo :), mięso idealne, fryty również. Obsługa mega miła. Polecam!!

Dziękujemy, Kasia K

Epic Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Epic Burger? Podziel się wrażeniami!