“Trzy piątki, jedna trójka i jedna dopuszczająca ;-)”
Roma Restauracja — recenzja

Roma Restauracja
Nr 1 wśród 58 Restauracje (Inowrocław)

Do lokalu poszliśmy opierając się na pozytywnych opiniach. Restauracja była prawie pusta, więc kelner szybko podszedł do stolika i przyniósł menu, by potem zniknąć na 15 minut. W końcu poszedłem go poszukać i okazało się, że gdzieś pojechał (!) Kelnerka nie wiedziała, że zostawił klientów. Przyjęła zamówienie i oczekiwanie na dania było krótsze niż wcześniej na kelnera.
Zupa była bardzo dobra, ale zaledwie letnia (pośpiech?). Drugie danie: jedna potrawa bardzo dobra, a druga niestety taka sobie - sos smakował jak gotowy ze słoika.
Kelnerka za to bardzo miła i sympatyczna.
Deser poprawił całokształt wrażenia.
Gdyby nie kelner, który zapomniał o gościach, kiepski sos i zimna zupa, poleciłbym lokal każdemu. A tak, zależy od szczęścia...

Dziękujemy, CK2351

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie: smaczne zupy, ciekawe i ładnie podane dania główne i desery. Przesympatyczna obsługa, rodzinna atmosfera. Przyjemny wystrój w środku, są też stoliki na zewnątrz. Spory ruch dobrze świadczy o jakości. Polecam!

Dziękujemy, 28wojtek
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Cudowna restauracja, jedna z lepszych w ktorej bylam. Na stolik czekałam okolo 5 min za co obsluga kilka razy przepraszala. Kelnerzy usmiechnieci z poczuciem humoru. Jedzenie bardzo dobre, podane w mniej niz 20 min. Bardzo przytulne i klimatyczne miejsce. Z czystym sumieniem moge polecic ta restauracje.

Dziękujemy, Szymon K
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Za te pieniądze palce lizać.A pan kelner bardzo przemiły atmosfera rewelacja.Gorąco polecam.Noga ż kaczki bez porownania

Dziękujemy, Karolajacek
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w stylu ‘80 po liftingu, jednak bardzo smaczne jedzenie i bardzo sympatyczna obsługa. Miejsce przyjazne dzieciom. Byliśmy na obiedzie z niemowlakiem, obsługa od razu wskazała nam zaciszny stolik, a w toalecie jest przewijak.

Dziękujemy, kluskawpodrozy

Roma Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Roma Restauracja? Podziel się wrażeniami!