“3xS (smacznie, swojsko, szybko)”
Kuchnia Pełna Smaku — recenzja

Kuchnia Pełna Smaku
Nr 2 wśród 57 Restauracje (Grudziądz)
Kuchnie: Europejska, Polska
Opis: Restauracja położona w samym sercu Grudziądza na głównym rynku, limitowane dania robione na bieżąco , jedynie ze świeżych produktów. Przytulna atmosfera , domowe jedzenie , idealny przystanek podczas wycieczki po starym mieście.

Lubię tę jadłodajnie nie za wyszukane potrawy albo ładny wystrój. Tam jest po prostu smacznie i tanio. W zeszłym tygodniu zjadłem gulasz wieprzowy i jestem pod wrażeniem. Mięso kruche, bez jednej żyłki, smaczny sos. Zawsze lubię jadać tam gdy jestem w Grudziądzu.

2  Dziękujemy, Robert K

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie to bardzo fajny lokal,taka jadłodajnia ...czysto i ...dużo ludzi ale normalne, że jak dobre jedzenie to dużo ludzi.jest smacznie ,młoda obsługa ,szybko i normalnie cenowo .

Dziękujemy, MARIO_VARIO1975
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Lokal dość spory, miła obsługa, jedzenia smaczne a ceny przystępne. Znajduje się na jednym z rogów przy rynku.

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy na małe co nieco. Zamówiliśmy zupę szczawiowa, wątróbkę drobiowa i pulpety w sosie koperkowym. Dość szybko wjechała zupa z ziemniaczkami okraszonymi skwareczkami z boczku, sporo tego było. Potem drugie dania, wątróbka wielka jak stodoła (chyba ze 40 dkg wątróbki ) smaczna tak jak robiła to moja babcia, niebo w gębie. Pulpety ładnie podsmażone a potem smakowicie uduszone, rozpływały się w ustach do tego sporo smacznych ziemniaków z wody. Wszystko niezwykle świeże i bardzo smaczne. Oboje z małżonka byliśmy zaskoczeni szybkością,sprawnością obsługi , wielkością porcji i naprawdę dobrym smakiem i jakością produktów. Polecam z całego serca i gratuluje załodze Kuchni smaku bo świetnie zbalansowali dobry smak domowej kuchni z jakością potraw i bardzo sprawna obsługa. Polecam. Choć należy przychodzić tam naprawdę głodnym, a nie tak jak my na małe co nieco.

Dziękujemy, 148jacekg
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy tam 2 razy. Jedzenie jest domowe za rozsadna cene. Nam bardzo smakowalo. Mila obsluga. Latem mozna zjesc na ogrodku.

Dziękujemy, 754marcinb

Kuchnia Pełna Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Pełna Smaku? Podziel się wrażeniami!