Grudziądz
świetnie spędzony czas

Park zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, jest zdecydowanie godny polecenia, dzieci były bardzo... Przeczytaj więcej

magdaJuras91
Fajne miejsce!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
marekgS8268ZQ

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Masakra! Czas zatrzymał się tam jakieś 15 lat temu. Nie ma Żadnych atrakcji dla dzieci. Stary,, lunapark ", straszne pokazy westernowe . Plastikowe zwierzęta i dinozaury. Kilka zwierząt. Cena to jakiś kosmos. Nikomu nie polecam!!! I nigdy nie przyjadę

Dziękujemy, 53judytak
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam bardzo pozytywne wrażenia, spędziliśmy z dzieciakami w Mega Parku kilka godzin, były zachwycone. Dużo bardzo ciekawych atrakcji, miasteczko westernowe super, jest również zoo i wystawa dinozaurów. Cena nie jest wygórowana, zdecydowanie warto!

Dziękujemy, marekgS8268ZQ
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nie zrobiło na mnie specjalnego wrażenia.
Ciekawe przedstawienia; zaplanowanych jest 5 różnych w ciągu calego dnia.
Świat dinozaurów, owadów, bajek - miejsce fajne do podrobienia zdjęć.
Jedzenie smaczne.
Wyjechałam ze zmiennymi uczuciami.
Zdjęcia za to wyszły super :)

Dziękujemy, jkadamiak
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Milo spedzony czas,rozrywka dla dzieci i dla doroslych,ciekawe pokazy,dobre jedzenie w restauracji,duzo miejsca na parkingu,

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Explorer67344647971
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Wiele atrakcji, Niedrogo. Super zdjęcia i miło spędzony czas. Byłam dwa razy i wybieram się latem ponownie. Polecam w 100 %

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, kleopatra23