Grudziądz

“Kolacja”
Majero Steak House — recenzja

Majero Steak House
Nr 7 wśród 57 Restauracje (Grudziądz)
Kuchnie: Grill/rożen
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Zasugerowano opiniami pojechaliśmy sprawdzić i.. Steki ok. Furory nie zrobiły. Sympatyczna obsługa choć wystrój surowy nieco. Nam średnio miejsce przypadło do gustu.

Dziękujemy, AgnieszkaGdyni

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze steki i nie tylko w mieście
Miejsce na które od zawsze można liczyć jeśli chcesz wyskoczyć z rodzina lub znajomymi na obiad czy kolację

Dziękujemy, Zoran_virgo
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To jest to zdałoby się krzyknąć! Tak, to miejsce jest stworzone dla smakoszy steków, przygotowanych wedle życzenia z przesympatyczną obsługą. Fakt..... jest 1 minus, trzeba rezerwować stolik, szczególnie w weekend.

1  Dziękujemy, magikos69
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre steki podawane z pieczonymi ziemniakami i sałatką, przyjemny lokal i miła obsługa, polecam

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu w ramach zwiedzania Grudziądza i okolicy. Namiar wzięliśmy z opini na Tripadvisorze. I nie zalowalismy ani na trochę. Jedzenie przepyszne, świeże i na bogato. Wnętrza baardzo klimatyczne. Ceny konkretne ale nie kosmiczne, także POLECAMY i chętnie tu wrócimy.

Dziękujemy, halibut_67

Majero Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Majero Steak House? Podziel się wrażeniami!