“Tylko gotówka”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Ciro Restauracja -pizzeria
Nr 16 wśród 57 Restauracje (Grudziądz)
Zrecenzowano 13 września 2019

Przepyszne makarony i obsługa. Czas oczekiwania na zamówienie jest krótki, wnętrze lokalu względne, ceny dobre. Minus za brak płatności kartą. Czuć domową atmosferę.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat

Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam
wszystko na świeżo robione
A najbardziej polecam moakaron z owocami morza mila obsługa zawsze dostępna, oliwy smakowe typu cz9snek lub ostre papryczki

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 20 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne pizzę, świetne kremy, świetne makarony. Idealne miejsce na obiad czy kolacje. Obsługa bardzo miła.
Minus - brak płatności kartą i lokalizacja mogłaby być bliżej rynku.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Chaoey
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy różne pizze i wszystkie były bardzo dobre a najdroższa była po 22 zł w dużym rozmiarze a do tego miła obsługa.
Polecam !!!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, luki282018
Zrecenzowano 25 października 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: grudzień 2017

Ciro Restauracja -pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ciro Restauracja -pizzeria? Podziel się wrażeniami!