Super widoki

Wieża odrestaurowana, prezentuje się bardzo ładnie, darmowy wstęp, z góry doskonały widok na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 października 2020
agnieszkap890
Widok

Kawiarnia mistrzostwo świata, widok odjazdów. Obowiązkowe miejsce dla wszystkich turystów i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
bycio
Pisak, Chorwacja

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

szczerze powiem, że miło mnie zaskoczyło to że jak wszedłem sobie na Klimek to naprawdę widoczek - pierwsza klasa. Polecam wszystkim, włóżcie troszkę wysiłku i wejdzie, a będziecie zadowoleni.

1  Dziękujemy, Andrzej F
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce plus za to ze bezpłatne warto wejść na górę ponieważ widok jest super obiekt ładnie położony

Dziękujemy, 140anetad
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Dookoła wyeksponowane wykopaliska archeologiczne. Teren zadbany, ładnie zagospodarowany. Tablice informacyjne, ławki. Wejście na wieżę darmowe i nie wymagające wielkiego wysiłku. Z góry bardzo ładne widoki na Grudziądz i okolice.

Dziękujemy, Defiks
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ,spacer z rynku na wieżę i ruiny to 10-15 minut ,placówka działa za darmo i można wejść szerokimi schodami na górę gdzie mamy mega panoramę na Grudziądz .

1  Dziękujemy, MARIO_VARIO1975
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Widok z wieży - imponujący!
Schody - szerokie i nie są strome.
Do tego wewnątrz znajdują się reprodukcje rycin i obrazów przedstawiających Grudziądz z różnych epok. Bardzo ciekawa wycieczka!

1  Dziękujemy, PaulinaM68