Grudziądz

Hotel w małym mieście
Dużo wycieczek przejazdem niektóre rzeczy są do odnowienia
Hotel w centrum miasta jedzenie dobre trochę mało urozmaicone obsługa w większości uśmiechnięta i pomocna w różnych sprawach

Dziękujemy, Michał L

Hotel przyjemny, pobyt udany, warunki dobre oddające styl marki. Byliśmy miło zaskoczeni bardzo smacznymi i urozmaiconym śniadaniami bo na ogół Ibisy nie serwują bogatych śniadań . Położenie hotelu i darmowy parking tez były dużym plusem.

Dziękujemy, 501agatap
Zrecenzowano: 13 września 2019

Kolejny Ibis, w którym miałam okazję przebywać, tym razem "styles". W porównaniu z "buget" większe pokoje, lepszej jakości, to samo sam hotel i śniadania. Klimatyzacja w pokoju. Bardzo dobra lokalizacja, obsługa, szybki check out.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Grudziądzu gościłam z powodu wyjazdu służbowego. Nie znam miasta wiec bazowałam na podstawie opinii z internetu przy wyborze hotelu. Padło na Ibis Style. Nie nastawiałam się na luksusy z powodu 3 gwiazdek hotelu a tu pełne zaskoczenie. Hotel bardzo przyjemny, czyściutko, obsługa miła, pyszne śniadanko, fajny design. Wydaje się ze hotel musiał być niedawno remontowany bo nie można się przyczepić do niczego. Podkreślam czystość w każdym miejscu. Nie znalazłam wręcz śladów użytkowania. Parking darmowy. Cena ok. Polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, monikap95