“Pysznie”
Restauracja Bodega — recenzja

Restauracja Bodega
Nr 19 wśród 57 Restauracje (Grudziądz)
Opis: Usytuowana w samym centrum Grudziądz Restauracja oraz Bar z niepowtarzalnym klimatem oraz wyjątkowym menu sprawią, że na chwilę oderwiesz się od codzienności... Bodega to jednak nie tylko doskonałe menu, ale również świetna zabawa w weekendowe wieczory! Nasze menu !! To specjalnie wyselekcjonowane dania z najwyższej jakości składników dla wymagających Gości Restauracji! Spotkania biznesowe !! Bodega to również miejsce, gdzie spotyka się biznes. To w naszej Restauracji zaplanujesz wyjątkowy lunch i odniesiesz kolejny sukces
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kompletnie niepozorne miejsce a jedzonko na medal. Czas oczekiwania ok 20 min na obiad z 2 dań. Polecam żurek z jajkiem w koszulce (pierwszy raz jadłam tak serwowany żurek). Ktoś tu nie poszedł na łatwiznę i chce zaskoczyć gości zreszta przepyszną zupą. Na drugie danie jadłam grillowane polędwiczki z sosem kurkowym (zamiennie z borowikowym i chyba pieprzowym) z zapiekanymi ziemniaczkami i karmelizowanymi buraczkami (buraczki również w takiej formie jadłam po raz pierwszy). Tak wiec: zaskakująco, pysznie, niedrogo, do tego pięknie podane na talerzu. Polecam.

Dziękujemy, monikap95
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bodega_Grudziadz, Kierownik, Restauracja BodegaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

WoW dziękujemy :)
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonych Gości- a Pani słowa dodają nam motywacji do dalszego działania - 10lat na rynku zobowiązuje !!!
Do zobaczenia w Bodedze- restauracji z niepowtarzalnym klimatem :)

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Witam.Restsuracje znalazłem w internecie miała dobre opinie więc postanowiłem pójść tam z rodziną na obiad. Jestem zadowolony w 100%. Obsługa miła, na starter chleb z bardzo dobrym smalcem. Dania zostały szybko podane, wygląd potraw dorównał ich smakowi. Polecam polędwiczki w sosie kurkowym.

Dziękujemy, Rafał K

Bardzo dziękujemy za opinię.
Cieszymy się ogromnie, że nasz lokal a przede wszystkim nasze dania, gościnność i obsługa spełniła Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że do zobaczenia w krótce w Bodedze - restauracji z niepowtarzalnym klimatem!

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo dobry domowy rosół i pierogi. Duże porcje. Makaron z łososiem również smaczny (nieco za mało doprawiony, ale to kwestia gustu). Bardzo ładny bar. Miła obsługa.

Dziękujemy, joanna_mazuryk1

Bardzo dziękujemy za recenzję. Mamy nadzieję, że po kolejnej wizycie zasłużymy na maksymalną ocenę- będziemy się starać.
Do zobaczenia w Bodedze- restauracji z niepowtarzalnym klimatem.

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu pozytywnych opinii postanowiliśmy podczas podróży wpaść do Grudziądza na obiad. Zupy były ok. Niestety karkówka była tłusta i gumowata a pierś z serem sucha i nijaka. Najgorsze było to, że dania główne podano minutę po zupie. Bez sensu.

2  Dziękujemy, marikamj

Niezmiernie nam przykro, że Państwa wizyta w naszej restauracji nie sprostała oczekiwaniom. Mamy nadzieję, że dostaniemy kolejną szansę i przy kolejnej wizycie zasłużymy na wyższą notę.
Do zobaczenia w Bodedze- restauracji z niepowtarzalnym klimatem.

Zrecenzowano 7 kwietnia 2019

Co prawda położenie tej restauracji troszkę na uboczu ale poszliśmy tam bo mieli dobre oceny i się nie zwiędliśmy tylko że było smutno bo nie było prawie nikogo :) Polecamy piwo regionalne KLINIEK I NADWIŚLAŃSKIE jak dla nas pycha a do tego zamówiliśmy krewetki grillowane polędwiczki w sosie borowikowym + buraczki kandyzowane ciekawe skąd oni maja takie malutkie kuleczki buraczki mniam i frytki i wszystko było pycha polecamy bardzo tą restaurację :)

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, benia666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bodega_Grudziadz, Właściciel, Restauracja BodegaOdpowiedź udzielona 8 kwietnia 2019

WOW dziękujemy ;)
Takie recenzje to miód na nasze uszy ;) Bardzo dziękujemy za wizytę oraz za poświęcony czas na wystawienie recenzji.
Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie- a my w prezencie spakujemy porcję buraczków na wynos ;)
Do zobaczenia.

Restauracja Bodega — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bodega? Podziel się wrażeniami!